Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorítónak ízléstelennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorítónak ízléstelennek tartana a barátom?

Figyelt kérdés

Már évek óta tervezem,hogy szeretnék tetoválást a hátamra (gerinc vonal) és a csuklómra egy picit. Csütörtökre kaptam időpontot és mivel viszonylag "kicsi" lesz mindkét tetkó ezért egynap megcsinálják mindkettőt. Kb olyan 3 órás munka lesz így. A barátomnak megemlítettem egyszer kétszer,hogy szeretnék majd tetoválást. Neki sosem tetszett, nem díjazta az ötletet. De beszéltünk róla sokat mivel nem volt akkor tervben és csak úgy egy egy perces téma volt köztünk ez. Nem is mostanában inkább még a megismerkedésünk elején. Aztán voltam a városban és találkoztam egy régi osztály társammal aki ebben a szalonba dolgozik és kicsit beszélgettünk. Tulajdonképpen akkor döntöttem el,hogy ezt akkor megcsinálom most. Ő bíztatott azt mondta nagyon profin dolgoznak igaz,hogy drága a hely,de szép lesz az eredmény. Már nagyon várom:) Az nap el is mondtam a barátomnak amikor este hazajött a munkából. De ő kiabált velem hogy ezt nem gondolhatom komolyan,undorító nem áll jól főleg nem nekem, miért varratom ki a testemet, mondjam le azonnal az időpontot. Most elég durván mondta el a véleményét. Korábban nem és nem is törődött ezzel. Pedig nem egy hirtelen ötlet volt, már régóta tudom,hogy pl mit szeretnék és hova. Lehet ő azthitte,hogy csak úgy mondom?? Aztán amikor felhozta,hogy szex közben is zavarni fogja, mert taszító akkor elszakadt a cérna. Összepakoltam a cuccaimat,mert ha ő hányna tőlem akkor nem kell együtt lennünk. De erre vissza tartott,hogy nem..nem úgy érti...bocsánat..sajnálna..beszüljek meg..de ez a beszéljük meg arról szólt hogy órákon keresztül érvelt hogy miért NE csináljak tetkót magamnak. Minden vele kapcsolatos volt. Mert neki nem tetszik,mert nem találja szexinek,mert minden nőn ízléstelen nem áll jól. Mert ő szex közben nem akarja ezt nézni. Azt alig akarta meghallani amit én mondtam neki. Hihetetlen önző oldalát mutatta meg. Végig csak magáról beszélt mintha legalább neki csináltatnának tetkót amit nem akar. Szerintetek jogosan borult ki? Lemondani nem szeretném,mert mindig is akartam tetkót..minek várjak vele. Ha ilyen miatt elhagy hát rendben. Én eléggé kiábrándultam belőle most és nem igazán érzek mást vele kapcsolatosan mint utálatot.


2 éve vagyunk együtt.


2018. márc. 5. 10:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
19%
Milyen tetkókat szeretnél és miért?
2018. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
48%
Hmmm, mindkettőtöket megértelek. Oké, beszéltetek róla, de ahogy írtad max 1-2 percet. Ez nem beszélgetés róla, csak megemlítés. Nyilván nem vette komolyan a mondandódat, mivel elég szűk időre fogtad. Én se vettem volna komolyan. Szerintem csinálj egy pro - kontra érveket a tetkóra, melyikre mennyi érvet tudsz hozni. Nő vagyok, nekem még ritka az is ha pasin tetszik a tetkó, nőn abszolút nem.. Ízlések és pofonok, ezért megértem a párodat is.
2018. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
54%

"A barátomnak megemlítettem egyszer kétszer,hogy szeretnék majd tetoválást. Neki sosem tetszett, nem díjazta az ötletet."

"De ő kiabált velem hogy ezt nem gondolhatom komolyan,undorító nem áll jól főleg nem nekem, miért varratom ki a testemet, mondjam le azonnal az időpontot. Most elég durván mondta el a véleményét. Korábban nem és nem is törődött ezzel."


Ezek kicsit ütik egymást. Ő már korábban is kifejtette, hogy nem tetszik neki. Ha nem változik a véleménye, abból nyilván szakítás lesz. Én nem hibáztatom a barátodat, ő már az elején közölte veled, hogy neki sosem tetszett.

2018. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Rendben értem. Nekem ennyi is elég lett volna kettes. Ha így mondta volna el amit szeretne. Mármint már is...pedig egy idegen vagy..de elgondolkodok a dolgon,hogy érdemes-e megcsinálni vagy sem? Ha nem csak magáról beszélt volna,hogy neki ez miért nem tetszik nem emeli fel a hangját akkor jobban kezeltem volna én is a helyzetet. Persze csak 1-2 percet beszéltünk róla. Lehet többet,de a lényeg,hogy valóban nem volt téma,mert nem terveztem azonnal. Csak mondtam,hogy majd nagyon szeretnék. Viszont így is azonnal szóltam neki,hogy ne érje őt váratlanul csütörtökön semmi.
2018. márc. 5. 10:20
 5/32 anonim ***** válasza:
56%
Nehéz ügy, mert én is mindkettőnket megértelek...de nem volt jó a te kommunikaciód sem( tényként közölni, időpont van), és persze a párodé sem...ez egy próbatétel, meglátod túlélitek- e. Ha nem, az sem lesz véletlen.
2018. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
43%
Pár nappal a tetkó készítése előtt szóltál neki?
2018. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

A te tested,te véleményed/vágyad... Ha neki nem tetszik akkor így járt. Tudom nehéz,de majd találsz mást aki úgy szeret ahogy vagy.

Nekm is volt hasonló kapcsolatom,nem tetszett neki,hogy hova szeretnék piercinget, 1 hét nem szólt hozzám,megcsináltattam,mégis tetszett neki, de végül elég hamar szétmentünk.


28/N

2018. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Persze értelek. Csak tudod ez olyan,hogy sok mindenre mondjuk,hogy ja hát..ez nem tetszene nekem..például az elöző barátomnak volt egy piercing a cicijében. Amiről mindig azthittem,hogy fúj ez taszító kiráz tőle a hideg. Ő a kapcsolatunk csináltatta magának. Nem mondtam,hogy fúj ne! Mert valahogy úgy éreztem,hogy nagy %-ban az ő döntése és lehet megszokom nem fog zavarni. És egyáltalán nem zavart,mert őt szerettem..és úgy is elfogadtam őt továbbra is.
2018. márc. 5. 10:23
 9/32 A kérdező kommentje:

7-es akkor hasonló történt veled is már:) na nekem korábban az exemnél volt egy ilyesféle eset.


Igen..biztos vagyok benne,hogy én is rosszul tálaltam ezt meg hibás vagyok. De nagyon kiábránditó volt a viselkedése. Olyan mintha undordna tőlem? Pedig attól az még az én testem maradna. Vagy ő csak a testem miatt szeret? Na erről inkább vele beszélek. De a tetkót tényleg megcsináltatom. Aztán lesz ami lesz.

2018. márc. 5. 10:26
 10/32 anonim ***** válasza:
44%
Sosem tudjuk meg, hogy egy Sztálin arcképről van e szó... :/
2018. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!