Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom megerőszakolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megerőszakolni, még csak lesmárolni sem, csak szeretni őt! Olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés
Csak azt akarom, hogy mellette lehessek, érinthessem, segíthessek neki, megnevethessem, szórakoztathassam, együtt aludhassunk (dugás nem elsődleges), érezhessem az illatát, halljam a hangját, a kacaját, ennyit akarok! mégis miért olyan nehéz ezt megengednie?
2010. jún. 8. 22:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
74%
Én nem mondtam rólad semmi csúnyát, te szóltál be mert nem tetszik az igazság amit mindnki más is leírt. Én csak annyit mondtam önző vagy és a lánynak nem jó te meg szros kis egózol és én vagyok a rossz? Érdekes... Mondd mit vársz itt? És a lánytól? Hogy egy pillanat alatt megváltozik vagy mi megmondjuk hogy igazad van? Hiába hiszed hogy igazad van ha semmit nem érsz el a lánynál... Vagy elértél valamit? Egy halvány reményt? Nem úgy látszik... Egyáltalán beszélni szoktál vele? Nem hiszem ahogy a lányt leírod. Akkor meg? Látsz reális esélyt arra hogy az legyen amit akarsz? Nem hinném.
2010. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt viszont tud dönteni az életéről. Gondolom, nem egy kislányról van szó.
2010. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem gyerek. A gyerek is egy idő után nagyobb lesz és el tudja dönteni mit akar tenni és senki nem szólhat bele. Itt hiába bizonygatod ha nála úgysem érsz el semmit...
2010. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 A kérdező kommentje:

00:19

az nem tetszik, ahogy és amit mondasz. ne szórakozz már, tipikusan az az ember lehetsz, aki, mint most is, szálka-gerenda mániás.... szoktam vele beszélni, elég ritkán.

naná, hogy bizonygatom, mint mondtam, jó adni, és néha egy kis megvilágosodás nem árt.

2010. jún. 9. 00:22
 75/82 anonim ***** válasza:
100%

Jó de mit érsz el? Elértél vele valamit? Mit mond amikor beszélsz vele? Hiába van igazad ha ez a másikat nem érdekli!!! Hát nem érted? Mit érsz az igazaddal ha nem változik semmi?

Különben meg mennyire tiszteled ha nem adsz neki tiszteletet és gyerekként kezeled? Ő nem az apjával akar lenni szerintem aki vigyáz rá...

2010. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
100%

noh, még folytassad kicsit kérdező a csaj üldözését és a vége vagy az lesz, hogy jól megveret a haverjaival (talán tanulsz belőle), vagy feljelent és távol tartásit fog adni a bíróság.


remélem, hogy van annyira tökös a csaj, hogy valamelyiket megteszi, vagy van valami haverja barátja aki segít neki.

2010. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
74%
szerintem csúnya vagy azért nem akar tőled semmit. :(
2010. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
82%

Hát a csaj helyébe énis félnék egy ekkora alpári f*szkalap embertől!!!te tényleg ennyire nem fogod fel h a csaj rühell téged?vele aludni....sztem szivesebben aludna egy rakás csöves között mint veled:s Bár megértenem te követelőző ma*om:$kicsi isten állatkertjének kerítése de te voltál benne a legnagyobb állat!!!


hagy békén a csajt!!!

komolyan hány évesek vagytok?


20L

2010. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
82%

beteg vagy

ennyi

2010. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
100%
De az is lehet hogy öngyilkos lesz a csaj egy ilyen pasastól. Majd akkor verd a melled...
2010. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!