Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom megerőszakolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megerőszakolni, még csak lesmárolni sem, csak szeretni őt! Olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés
Csak azt akarom, hogy mellette lehessek, érinthessem, segíthessek neki, megnevethessem, szórakoztathassam, együtt aludhassunk (dugás nem elsődleges), érezhessem az illatát, halljam a hangját, a kacaját, ennyit akarok! mégis miért olyan nehéz ezt megengednie?
2010. jún. 8. 22:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
J
2010. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
Jó hát nem mindenki olyan mint te.
2010. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 A kérdező kommentje:

00:08

kettőnk közül, ahogy elnézem, te vagy a betegebb. szaros kis egód úgy félted, mintha valami hercegnő lennél. nagyon bonyolult a kapcsolatom a lánnyal... sajnos... ő nehezítette meg...

2010. jún. 9. 00:11
 64/82 A kérdező kommentje:
elüldözni nem hiszem, hogy én, de ami miatt megharagudott rám, azt én szúrtam el. próbáltam jóvá tenni. nem vagyok jó, de jót akarok.
2010. jún. 9. 00:12
 65/82 anonim ***** válasza:
100%
Na kezdődik megint az oltogatás? :) Te vagy a szerencsétlen már sokkal régebben is ezen szenvedtél és látom semmit nem értél el! :) A lány nehezítette meg? Miért, mert nem saját akarata amivel őgy döntött, hogy nem kér belőled? A jó lány az aki azt teszi ami szerinted jó neki?
2010. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
48%
Na kezdődik megint az oltogatás? :) Te vagy a szerencsétlen már sokkal régebben is ezen szenvedtél és látom semmit nem értél el! :) A lány nehezítette meg? Miért, mert van saját akarata amivel úgy döntött, hogy nem kér belőled? A jó lány az aki azt teszi ami szerinted jó neki?
2010. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
100%
Hopsza kétszer ment el. :) Na mindegy. Úgysem fogsz semmit elérni ha eddig nem sikerült, mi meg nem vagyunk az a lány hogy megmondjuk mit csinálj vele... Azért gondolkozz el hog senki nem értett veled egyet.
2010. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 A kérdező kommentje:

00:13

ki oltogat kit? elgondolkodnék ezen. de nem is ez a lényeg.

2010. jún. 9. 00:15
 69/82 anonim ***** válasza:
100%
Az sem lényeg, hogy mit akar, csak az, hogy te mit akarsz. Olvasd vissza a hozzászólásaidat.
2010. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 A kérdező kommentje:
vegyünk egy példát. van egy gyerek. fáj a foga. elviszed az orvoshoz. ő nem akar az orvoshoz menni, mert azt hiszi, hogy az csak még nagyobb fájdalmat okoz. pedig, ha kihúznék/kifúrnák a fogát, csak neki lenne jobb. menetközben talán rájön, vagy legkésőbb utána, hogy igazam volt. kb. ez a helyzet itt is.
2010. jún. 9. 00:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!