Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg 2. évfordulón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg 2. évfordulónk alkalmából? Már csak 2 napom van kitalálni.

Figyelt kérdés
28 éves, pasi:) ékszert nem szeretne, ez tuti.:) meg ne étterem mert ő vitt most engem múlt héten. Valami program is jó lenne....
2010. jún. 7. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy tippem, noha nem tudom, mennyire áll közel hozzád az ilyesmi :) Szóval, teremts este olyan légkört, amitől elolvad - ültesd le az ágyra, amit telehintesz rózsaszirmokkal, kapcsolj be egy érzéki, túlfűtött zenét, öltözz be vad göncökbe és lejts el neki egy sztriptízt. Maradandó élményt tud nyújtani :)


Esetleg, ha ismersz olyan szórakozóhelyet, ahol még együtt nem jártatok, de tudod, hogy jól érezné ott magát, akkor menjetek el oda.


Még írok, ha eszembe jut valami :)

2010. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet!!:) Az első nem igazán jönne be neki már próbáltam:S Nem valami romantikus lélek:S A második az nem hangzik rosszul, csak kettesbe meg nem nagyon szeretünk szórakozóhelyre járni, de nézelődök hátha találok valami olyat ami tetszene:)
2010. jún. 7. 08:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jönne be neki,ha szexi fehérneműben várnád???atyaég...én impotenc csávóval nem járnék...bezzeg a diszkózás meg a program..hát érdekes hapsi lehet..
2010. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel együtt lakunk és én minden nap fehérneműben várom itthon, mivel én itthonról dolgozom, ezért nem lenne valami hatalmas meglepetés. Discoba egyáltalán nem járunk mivel egyikünk sem szeret túlságosan bulizni, csak néha megyünk barátokkal ilyen nyugisabb beülős szórakozóhelyekre, kb fél évben egyszer. De azért kösz szépen nagyon kedves vagy!!!!
2010. jún. 7. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, szerdán lesz az évforduló, ugye? Nálunk, Debrecenben szerdánként szokott lenni stand-up est humoristákkal, bár nem tudom, hogy most lesz-e. Ha értékeli a humoros dolgokat, akkor egy ehhez hasonló program megtenné a hatást.


Nálunk az ütött igazán nagyot, amikor lefektettem a barátomat egy kényelmes ágyra, és erotikus történeteket, meséket súgtam a fülébe egyes szám első személyben, tehát "engem, velem"... :)


Ha már itt tartunk, egy radikális szexuális újítás is beteheti nála a kaput :) Pl. ha eddig visszafogott voltál, most bilincseld meg, bújj szexi rendőrgúnyába, stb. Ha pedig vad és heves szoktál lenni, ezúttal játszd el diáklány-öltözékben, hogy egyáltalán nem értesz az efféle mocskos dolgokhoz, ezért szeretnéd, ha megmutatná neked. De ezek mindegyike beállítottság kérdése, ha nyitott és laza, akkor sikeres lehet az akció.


Ha végképp minden kötél szakad, ott a mozi, egy jó filmmel és egy halom olyan nassolni valóval, amit eddig nem vittetek be magatokkal :)

2010. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú ez tetszik...én inkább visszafogott vagyok, nem épp kezdeményező tipus, viszont van itthon bilincs, mindenféle ruha...ez biztos tetszeni fog:P KÖSZÖNÖM!!!
2010. jún. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!