Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat így szeretném meglepni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat így szeretném meglepni a 2. évfordulónk alkalmából. Ötletek, segítség?

Figyelt kérdés

Egy szexi fehérneműben szeretnék táncolni neki 1-2 percet.A fehérnemű szabásával,színével kapcsolatban,avval a zenével amire majd táncolok és néhány "trükk"/csábító mozdulat(sor) szeretnék tanácsot ötletet vagy bármit.Akinek van kedve írjon.Hasznos és értelmes válaszokat pontozok.köszi

21/L


2010. dec. 6. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

egy jó süti amit te csináltál

több tánc :D sztriptíz :D

utána egy jó szex és egy kis erotika :D ha vége

beszélgetés :D kis nosztalgia

utána meg egy jó alvás


nah ez így tökéletes lenne :D

2010. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen valami kényelmes anyagú/szabású ruha legyen, amiben lehet mozogni... Mutasson sokat, mégis legyen pár dolog, amit eltakar... Szerintem odaköthetnéd egy sállal, vagy bármivel egy székhez.. És először lehetne rajtad fürdőköpeny, vagy ilyesmi, hogy ne egyből táruljon elé a látvány.. Youtube-on nézhetnél pár ilyen videót, onnan leshetsz mozdulatokat :) L
2010. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És a ruha színe... Fekete, bordó mindig nyerő :) Lehetne akár az ünnep alkalmából egy szexi "mikulásjelmez" is.
2010. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A fehérneműd legyen olyan, amilyet a párod szeret. Most nem tudom, mi az ízlése, én a francia bugyitól őrülök meg, de van aki a tangát szereti, őket is tökéletesen meg tudom érteni :)

Ezen kívül nem árt egy combfixes harisnya, és a legjobb, ha bikavadító piros, vagy éppen kellemes kis rózsaszín. A feketéről már ne is beszéljünk, mert az is csodálatos látvány :)

A mozdulatok meg rajtad múlnak, nekem az tetszik, ha vonaglik az ágyon, földön, meg rám mászik öltáncban a barátnőm. Nézzél youtubos videókat, ott még tanulhatsz is, esetleg ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=aQRLSBUNupg&feature=list_rela..

Nekem bejönne. Aztán sok sikert 25f

2010. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,várok további tippeket.Jöhet zene,vidi vagy akármi.
2010. dec. 6. 17:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudjátok ilyenkor Karácsony környékén minden forint számít xd,ezért is gondoltam erre.Egyébként szerintetek jó ötlet?
2010. dec. 6. 17:10
 7/16 anonim ***** válasza:

első vagyok :D ..

ha azt csinálná a bnőm amit leírtam :D nekem bejönne :D

2010. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

17:04 vagyok,

nekem más nem is kéne karácsonyra :) max egy darab csoki, de hát ez a szeretet ünnepe, úgyhogy elég :)

2010. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 lacikaaaaa ***** válasza:

Szia!

Én is értékelném és örülnék neki nagyon! Szerintem legyen minél hosszabb! Pl ha elég jó adottságokkal rendelkezel akkor mindegy hogy milyen trükköket vetsz be gondolom a párod úgy is felizgulna rá. A minél hosszabbat úgy értem hogy menjen el többször is akár és pl: újra "akcióba" hozod.

Aztán az egészet koronázzátok meg egy jó kis szex-el.Szerintem ez minden férfi álma :D.

19/F

2010. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mekkora zseni vagyok XD

Ezek szerint. XD

Köszi mindenkinek.

Ha valakinek eszébe jut még valami akkor nyugodtan írjon szívesen elolvasom.

2010. dec. 6. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!