Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat így szeretném meglepni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat így szeretném meglepni a 2. évfordulónk alkalmából. Ötletek, segítség?

Figyelt kérdés

Egy szexi fehérneműben szeretnék táncolni neki 1-2 percet.A fehérnemű szabásával,színével kapcsolatban,avval a zenével amire majd táncolok és néhány "trükk"/csábító mozdulat(sor) szeretnék tanácsot ötletet vagy bármit.Akinek van kedve írjon.Hasznos és értelmes válaszokat pontozok.köszi

21/L


2010. dec. 6. 16:48
1 2
 11/16 lacikaaaaa ***** válasza:
Tánc közben te is és ő is vetkőződjön le pl :D. És közben kényeztetheted is akár. No annak pedig szerintem örül ha szexxel végződik az egész.
2010. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sztem simán beöltözhetnél vmnek és alatta egy szexis fehérnemű;) Pl: mikulásruci vagy rendőrnő, iskoláslány vagy ehhez hasonlók:);):)
2010. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

lehet már nem aktuális a kérdésed....de


szerintem szerepjátékot is eljátszhatnál :) pl vadmacska leszel és akkor bevadulsz széttéped az ingét mondjuk :D mint a filmekben...bár nem ismerem a párod nem tudom mennyire szereti ha vad vagy :D

ezenkívül csinálhatnál egy fényképalbumot ami ugy kezdődik hogy ő kiskorában meg te és irsz valami szöveget hogy pl.: ilyenkor még nem ismertük egymást de már akkor tudtam hogy te vagy az igazi :D vagy valami vicceset

és akkor és akkor olyan képeket rakhatnál bele amikor összejöttetek azután pedig ahogy együtt csináltatok ezt azt :D

szóval ilyen összafoglalót a két évről :)

vagy írd össze 50 vagy 100 olyan dolgot amit szeretsz benne és nyomtaasd ki (de igényesen!) és kereteztesd be!


ezenkivül a tánc jo ötlet:D

ha táncolsz kötelező a combfix és a csipke szerintem :D ja és tűsarku. neten csomo video van ilyen sztriptizről meg ilyenek. pucsits sokat :D



u.i.: ha szerinted szeretné akkor kösd ki az ágyhoz :D

vagy kösd be a szemét

2010. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ÍÍíí az előttem lévőnek tök aranyos ötletei vannak;) Érdemes megfogadni:):D
2010. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Még aktuális december végéig.Addig várok minden ötletet,tanácsot.Köszi mindenkinek az eddigieket.
2010. dec. 13. 19:55
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a napokban voltunk 2 évesek,és énis táncoltam neki. Felvettem az egyik ingjét,piros nyakkendővel,piros lakk csizmával. Ez alá pedig felvettem egy piros fekete fűzőt. Nagyon örült neki:)Sok sikert!
2010. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!