Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapos évfordulónk alkalmáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapos évfordulónk alkalmából ajándékozzak valamit a barátomnak? És ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
magadat!
2010. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2 hónap még nem olyan nagy idő, én nem várnám semmi extrával. Nálam a 6. hónap lenne az első, amikor direkt, mint hófordulóra kapna valamit. Persze lehet előtte is kapna, de azt nem kötném semmihez, csak szimpla ajándék lenne. (Szülinap, névnap természetesen kivétel)

22l

2010. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
" 2 hónapos évforduló" Ez nektek nem sántít. Hónapforduló, és semmit.
2010. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
en egy guminonek joban orulnek mint neked
2010. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy két hónapos évforduló :D Meg amúgy is, nem tudom mit kell arra ajándékozni, hogy két hónapja vagytok együtt. A pasik pláne nem tartják ezt számon. Maximum mondod neki, hogy figyi ma vagyunk együtt két hónapja.
2010. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" 2 hónapos évforduló" Ez nektek nem sántít. Hónapforduló, és semmit.


jajj...:D sasszem

2010. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a napfordulót is meg szoktam ünnepelni.
2010. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jól van, na. :P

Akkor HÓNAPFORDULÓ. :D

2010. máj. 21. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ennyire figyelni az ilyen hónap meg évfodrulókra szerintem. Nálunk nem volt soha semmilyen évforduló tartás, meg külön ünnepelgetés emiatt. Egyszerűbb így, nem kell annyit észben tartani ->kevesebb vita. (mondjuk szét is mentünk de nem emiatt) Ezért aztán nem hiszem, hogy kéne valami speciális. Esetleg ha fél vagy egy évesek vagytok akkor lehet, ha ragaszkodtok hozzá. Szerintem az ilyet érdemes közösen eldönteni.
2010. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Amúgy nem is az...

Csak szeretném meglepni valamivel. :)

Kicsit kedveskedni neki:) mert nagyon szeretem:)

És most pont jött az, hogy 2 hónapja együtt vagyunk.

2010. máj. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!