Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lephetném meg a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a barátomat 1 éves évfordulónk alkalmából?

Figyelt kérdés

tanácstalanvagyok segítsetek kérlek!

valami olyanra gondoltam volna ami nemtúl drága, egyszerű,de szép is.

meg 31.én szülinapja is lesz és nem akarok túl egyforma dolgot neki. arra gondoltam esetleg,hogy egy fényképekbőlkészült valamit csinálok neki. de nemtudom. segítsetek!


2010. júl. 22. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
te+barátnőd,biztos hatalmasat élvezne
2010. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a szulinapjara kitanulhatod az erotikus masszazs alapjait elmeletben. lepd meg azzal :D
2010. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
valami más? -.- ti nagyonperverzek
2010. júl. 22. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Menjetek el egy étterembe.Vagy egy parkba, sétálni,bárhova.Csak te meg ő. Ez inkább Romantikus.

Vagy ha tárgyra gondolsz akkor meg valami szívecskés dolog tökéletes.(:

2010. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Azta..mi is 1 évesek leszünk és énis fényképes dolgot csináltam:) Közös képeket Word-el összevágtam kinyomtattam majd egy keretbe tettem:)Ezt szülinapjára fogja kapni,meg veszek mellé szerintem egy pólót..1-jén lesz a szülinapja és 27-én leszünk 1 évesek..arra viszont nemtudom mit kellene.Megfordult a fejemben esetleg,hogy főznék neki egy finom vacsit, vennék pezsgőt..csak mi 2esben:) Vagy vennék egy szexi fehérneműt (esetleg ez pluszban a vacsi mellé)

Bocsi, hogy E/1 személyben írtam,Természetesen Neked is ezeket tudnám ajánalni:) Remélem tudtam segíteni:)

2010. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi :D a pezsgő jólhangzik =)
2010. júl. 23. 13:37
 7/7 anonim válasza:
Szerintem meg vegyél olyan nyxakláncot ami egy szivecske és kettévan törve!Az gyiket magadnál hagyod a másik meg nálat van:Dés ez nagyon aranyos:D:D
2010. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!