Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok. Hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok. Hány éves pasik illenek hozzám?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta , hogy 13-16 éves korig.
2008. okt. 27. 09:51
1 2
 11/14 anonim válasza:
arra ne hallgass aki azt mondja h nem kor függő, akit szeretsz azzal járjál:S:Sigy vannak a 13 éves korbeli zsüzességelvesztések! én a 14-15 éveseket javaslom... a 13 éves még hugyagyú hozzád ugyanis a lányok érettségben egy jó darabig minimumm 1 évvel előrébb tartanak mint a velük 1 korban lévő fiuk(ez bizonyitott!!)a 15nél idősebb fiuk mellett viszont már erősnek fogod érezni a konkurenciát...értem ezalatt hogy a velük 1 korú lányokkal nehéz felvenni a versenyt mert ugye korbeli és ebből fakadóan érettségbeli előnyt élveznek. és ha nem is állnak szóba az adott fiuval a vele 1 korban lévő láányok (az előbb emliett okok miatt, lásd hugyagyúság),attol a fiu még utánuk fogja csorgatni a nyálát és ha nincs is tettbeli következmény ez neked gondolom akkor is rosszul esne!
2008. okt. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
sztem inkább 13-15 éves korig. a 16 az sok.
2008. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hát én 12 vagyok,a fiúm pedig 16...

és nem sok: )

én már megmondtam neki,hogy a szexel várnia kell minimum 4 évet,és elfogadta:D

nagyon szeretjük egymást,lassan több mint fél éve....(L)

de tudom,h ilyen 16 éves srác nem minden bokorban nő,aki tényleg képes várni,és nem hagy el...:)

2009. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-14. Max.
2011. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!