Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pár ismerősöm szerint 'rossz...

Pár ismerősöm szerint 'rossz társasággal' barátkozom, és nem illenek hozzám. Mit gondolsz? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy 'klikk', akik bontják a rendet (beszélnek, nevetgélnek órán; gyakran rájuk szólnak a tanárok; szünetekben kijárnak rágyújtani; hétvégén buli / pia; nem nagyon tanulnak, magatartásbeli problémájuk van, és egyéb ilyen dolog). Én elvagyok velük (is), mert abból a 'klikkből' két gyerekkel egy általánosba jártunk, meg nincs semmi bajunk egymással. Ez a 'klikk' a suliban is megtalálta a maga 'klikkjét' (felsőbb, illetve alsóbb évfolyamból a hasonló típusú embereket). És én is nagyrészt ismerem ezt a társaságot, szoktam velük lógni néha (csak a suliba, azon kívül nem).


Egyik osztálytársam, aki a 'jók' táborában van (fentiek ellentéte) mondta, hogy szerinte nem kellene velük barátkoznom, mert csak a baj van velük, és nem vagyok 'olyan fajta'.


Viszont én sem vagyok egy kis angyal (többen mondták, hogy 'igazi lázadó' vagyok, de nem számít), és velük is elég jól kijövök.


2011. jan. 28. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor örülj magadnak h téged mindenki szeret.
2011. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azzal töltöd az idődet, akivel szeretnéd, csak vigyázz, hogy ne vigyenek bele semmi rosszba.
2011. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!