Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig olyanok próbálkoznak, akik korban nem illenek hozzám?

Figyelt kérdés

Szóval 18/L vagyok és az a gondom, hogy nem is volt még barátom, mert mindig olyan lehetőségeim voltak, akik korban egyáltalán nem illettek hozzám. Általánosban a kisebbek buktak rám, de most meg a "nagyon idősek". Kb 28-34. Nemrég volt egy 25 is, de ő meg csak szórakozott velem.

Szerintetek mit kellene változtatnom, hogy az én korosztályom is vonzódjon hozzám. Nem vagyok egy kis liba, normális, komoly lány vagyok, azt mondják, hogy nem éppen csúnya...szóval nem értem, hogy miért pont azoknak kellek, akik nekem nem...


2010. jún. 10. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Kezdd először azzal, hogy ne légy anyagias.

Ne várd el hogy a pasidnak kocsija legyen, saját lakása stb.

tehát add lejjebb a szintet, ami a társadalmi státuszt illeti. hidd el ismerek nem egykét nagyon jófej egyetemista srácot. csak két bűnük van: 1, nincs autójuk 2, szüleiknél laknak

22F

2010. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pont azért tetszel inkább az idősebb pasiknak, mert komolyabb vagy? Gondolom, nekik már inkább ilyen lányra van igényük.
2010. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen egy korosztályú srácokra van szükséged.

Ne félj megismerni idősebb férfiakat, mert lehet ,hogy életed szerelmét hagyod ki..

Én is féltem az idősebb pasiktól ,de a velem egykorúakkal nem jöttem ki ,sehogy így 17 évesen megismertem ,majd a 18. szülinapom előtt összejöttem egy 27 éves pasival, aki azóta bearanyozza minden egyes napomat és boldog vagyok mellette.:]

2010. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

"összejöttem egy 27 éves pasival"


A pasid egy undorító féreg te meg egy hülye ribi vagy.

Jól kihasznál, örül, hogy ilyen könnyen f*szra lehet húzni téged.

2010. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is ismersz a barátomat se ismered.:) Örülök ,hogy így ítélkezel. Ribanc vagyok mert 18 évesen elvesztettem a szüzességem egy olyan érett férfival akit szeretek? Aki nem csap be azóta sem és mindent meg tesz értem? Szerinted ribi vagyok?:D Ha te ezt így látod, örülök..
2010. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene, hogy csak a saját korosztályod vonzódjon hozzád? Miért kellene mindenkinek pont ugyanolyan időssel összejönnie, mint amilyen ő maga? Alapból korlátozod a boldogságod megtalálásának esélyét azzal, hogy aki nem korodbeli annak már esélyt sem adsz.
2010. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt ne magyarázza be senki se, hogy megkérdezik a 27 évest, hogy van e valakije, és mondja hogy igen, és 18 éves.

Én elgondolkoznék azon, hogy mi vezetett ide valakit, hogy 18 évessel kezdjen, amikor egy 26 éves nő sokkal nőiesebb, sokkal tapasztaltabb, és sorolhatnám.


Annak adok igazat, aki szerint a 27 évesnek a játékszere vagy.


20/F

2010. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hahaha.


talán a szerelem.

Mert nem hinném ,hogy a kor itt fontos lenne:]


meg talán nem kell mindenkit kor alapján ítélni meg.:D

2010. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!