Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most költöztem a páromhoz, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most költöztem a páromhoz, és pakolásnál a szekrényében ismeretlen női parfümöt láttam. Szóvá tegyem?

Figyelt kérdés

A csomagolásából ítélve nem mostani, biztos nem csalt meg,de azért zavar,hogy az exei cuccai tűnnek elő.

Ti mit tennétek?

Előre is köszi!


L:28



2018. febr. 1. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Minek tennéd? Volt élete előtted is. :)
2018. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem már nem is emlékszik rá, hogy ott van az a parfüm. :D

Viccesen megemlítheted neki, de semmiképpen ne kapd fel a vizet rajta.


25N

2018. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Előtted is lakhatott nővel, egy pár apróság lazán ott maradhatott véletlen. Ebből nem kell nagy ügyet csinálni.
2018. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Én is megtaláltam a párom exének több éves fizetési papírját. Jót röhögtünk rajta és ennyi volt :-)
2018. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nőként is van férfiparfümöm, hiányzik, hogy legyen barátom, és ezért esik jól az illata.


Meglehet Kérdező, hogy:

-családtagnak, rokonnak szánta

-férfiként is szeret női parfümöt hordani (sok ilyen esetről hallottam már)

-honnan tudod, hogy az exé és nem egy idős rokon adta neki aki nem tudja megkülönböztetni a férfi parfümöt a nőitől?

2018. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amikor én költöztem a páromhoz, jópár dolgot találtam a gardrób mélyén.

(Évek óta nem volt benn takarítva, pakolva, szóval csináltam egy "tavaszi" nagytakarítást.)

Pár pólót, nadrágot találtam az extől.

Megkérdeztem, mit csináljak vele. Végül egy utazótáskába kerültek, majd fel a padlásra, azzal a címszóval, hogy majd visszaadja őket, ha arra jár. Azóta se jutott még el, ennek már 2 éve.


Volt előtted is élete, ezt el kell fogadni. Szerintem kérdezz rá, mit tegyél vele.

2018. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hasznald el wc illatositonak. :D

N

2018. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha az exed holmijait leled meg a lakásban, az arra utal, hogy a párod nem rendszerető. Szerintem felesleges ezen idegeskedned, takaríts ki nála, és tüntesd el ezeket a holmikat. Utána már nem kell feszültséget generálnod a ezek miatt.
2018. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ex menyasszonykám már 2 éve elhagyott. Pár napja pakolgattam a szekrényben és egy ingen ami nagyon rég nem volt rajtam ott volt a hajszála. Úgyhogy a parfüm is simán ott maradhatott, szerintem egyáltalán ne is jegyezd meg neki, hogy láttad, ha meg is jegyzed ne legyen benne semmi számonkérés kérdőre vonás, inkább vicceled el.
2018. febr. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amikor összeköltöztem a barátommal, mondta, hogy a mosógépét ami van, még az exe hagyta ott. Vígan használtam tovább. Négy éve házasok voltunk mire elromlott, és lecseréltük. Jó kis mosógép volt, szárító funkcióval. Most dobattam volna ki vele?
2018. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!