Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek rám furcsán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek rám furcsán?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és még sosem volt pasim. Egyszerűen nem voltam még szerelmes, nem találkoztam olyannak, akire azt mondtam volna "igen, szeretném, hogyha több lenne köztünk, mint barátság."

Lehet, hogy csak én vagyok túl romantikus és egy kicsit zárkózott, de bár imádom az embereket, rengeteg barátom van, mégsem érzem úgy, hogy feltétlenül szükségem van valakire.

De ha találkozok néhány régi ismerőssel, vagy akárkivel, mindjárt a harmadik kérdés az: "Van barátod?"

"Nincs, én boldog szingli vagyok" felelem, mire azonnal jön a szánakozó, értetlen mosoly, na a kérdések: miért nincs, nem is akarsz, nem megy a dolog?

Nem hiszem, hogy ezt szégyellnem kellene, csak zavar az a folytonos sajnálkozás, ami ezt követi, az a tipikus: " nahát, szegény senkinek nem kell" tekintettel. Pedig nem így van, sok összetört szívű hódolóm van, de én nem akarok csak azért belemenni egy kapcsolatba, hogy ne legyen gáz az életvitelem...

Már nem tudom, mit mondhatnék az ilyen embereknek.


2010. jún. 6. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy kicsit nyílj és bíz meg másokban komolyabban is, csak vigyázz, hogy ne egy sz.rjancsit szedj össze, mert akkor visszatér a zárkódottság
2010. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük. Azért felesleges összejönni valakivel, hogy legyen barátod. Majd lesz, ha szerelmes leszel, azt nem lehet erőltetni.

Simán mondd nekik, hogy most nincs olyan fiú, aki tetszene, és jól érzed magad így.

2010. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A zárkózottság alatt azt értem, hogy látszatra alapvetően egy nyílt lány vagyok, de a mélyebb dolgokba már nem szívesen megyek bele akárkivel.

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

2010. jún. 6. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
keresztneved milyen betűvel kezdődik? :D
2010. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Azért nem akarsz pasit mert még sosem volt és azt sem tudod mi az. Amit valaki nem tapasztal az nem is hiányzik. Ha így folytatod az igazinál tapasztalatlan leszel minden téren, és hát nem tuti h megtudnád tartani. Ennyi idős korban már a pasikon kellene járni a gondolataidnak.
2010. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális vagy. Én 18 évesen belementem egy nyitott kapcsolatba, mert a srác éppen hogy megütötte a mércémet. Nagyon csúnyán jöttem ki belőle, utána úgy döntöttem hogy többé nem adom könnyen magam. Aztán jó egy fél évre rá jött mostani barátom, aki bebizonyította hogy Rá érdemes volt várni:) Közbe Nekem is voltak haverjaim, nem mondom kavargattam is, és azt mondtam Nekem nem kell barát. De akkor jött Ő. És majd egyszer csak jön Neked is, mert érezni fogod ki az aki tényleg megérdemel. :) Addig meg élvezd a szingli létet, mert megvan a varázsa;)
2010. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy nem akarok pasit, csakhogy nem mindenáron, és nem azért, hogy elmondhassam, igen, van:)

Ha jönne valaki, akit őszintén szeretek, akkor belevágnék, de így? :)

Engem nem zavar, hogy egyedül vagyok:)

2010. jún. 6. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
csak így elég sok jóból maradsz ki és még ha esetleg csalódás érne attól még rengeteg tapasztalatot gyűjtesz és jó emberismerő lehetsz egy idő után
2010. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!