Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Furcsán néznek rám az uszodába...

Furcsán néznek rám az uszodába, ha kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék menni úszni, de eléggé sok háj van rajtam.
2011. aug. 12. 01:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
legalább te leakarsz fogyni. nyugodtan menny el(:
2011. aug. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ki nem tojja le más véleményét?
2011. aug. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

160 cm és 75 kg vagyok (19 éves) és hát nekem is beletelt 1 időbe mire rászántam magam hogy ki merjek menni úszni de ott már nem is foglalkoztam másokkal és hidd el veled sem fognak mások, ezt csak beképzeljük :/

Ja és amikor már majd látsz 1 kis eredményt akkor ki sem lehet majd tiltatni az uszodából :D

2011. aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Uszodában mindenki néz mindenkit, a magyar az ilyen.


Valaki azért néz, mert szőrös vagy, valaki azért mert kicsi a farkad vagy éppen nagy, valaki azért néz mert kislány vagy, valaki meg azért néz mert jó a segged.

2011. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
sok kövér embert láttam strandon , usziban stb .. figyi az a lényeg hogy jól érezd magad és ne mások véleményével foglalkozz , azok az emberek nem ismernek és 20 perc mulva elfelejtik hogy láttak mégha észre is vettek .. az ember azt jegyzi meg ami érdekli ami nem arra csak megjegyzést tesz ... ennyire egyszerű
2011. aug. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is kövér vagyok,és én is járok úszni,mert úgy döntöttem fogyni akarok.Sőt uszoda előtt bemegyek a kondi terembe is,hogy a futópadon izzadjak.Tudod mit vettem észre?? Hogy nem én vagyok az egyetlen aki kövér,és senki nem foglalkozik velem.Csinálom és kész,és ők is csinálják a maguk dolgát..

Amúgy meg nem érdekel hogy ki mit gondol.Én elterveztem valamit,és azt végig csinálom.Ha nem mennék azért mert kövér vagyok és jaj mit szólnak a többiek akkor élve el is temethetem magam..

2011. aug. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, de csak elöször. Aztán megszokják.
2011. aug. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan,vannak ott nálad kövérebbek is .
2011. aug. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem néznek furcsán, a bálna természetes élőhelye a víz. ezt mindenki tudja.
2011. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igazán vicces voltál, köszönöm!
2011. aug. 12. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!