Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ortopéd szakorvos ad beutalót...

Ortopéd szakorvos ad beutalót uszodába?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék járni úszni, elég komoly gerincferdülésem van. Szakorvosi beutalóval az uszodabelépő jelentősen olcsóbb. Ha elmegyek orvoshoz, magánrendelésre gondolom, mivel sztk-ban ilyet úgyse írnának fel, a magánorvos fog adni beutalót ha kérem? És ezért plussz pénzt kellessz fizetnem?
2011. jún. 13. 00:01
 1/2 anonim válasza:

Nekem háziorvos adott, illetve az iskola védőnője. És gyógytestnevelővel működtek az órák. Mondjuk ez tanítási idő alatt volt, de nyugodtan kérdezz rá, hátha kapsz. (De szakorvoshoz mindenképpen menjél el, lehetőleg a legjobb dokihoz, esetleg többhöz is, aki nagyon alaposan kivizsgál, hogy rendesen kezeljen. Tapasztalat.) Arra is kérdezz rá, hogy a Te gerincferdülésedre melyik úszásmód a leghatásosabb.

Mellesleg nagyon jó, hogy komolyan veszed, és eljársz úszni. Amúgy nekem még gyógytornász segített sokat (magánba, elég drága sajnos, és jó szakembert kell találni). Csak azért írtam ezeket, hogy segítsek, nekem is elég komoly van. :S

2011. jún. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DannyZuko ***** válasza:
reumatológus is szokott és aszem ortopédus is.
2011. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!