Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy furcsán néznek ránk?

Figyelt kérdés

A társadalom miért furcsálja azt, hogyha egy 24 éves lány és egy 21 éves fiú összejön?

Miért megy a hátunk mögött a suttogás az éttermekben és más egyéb helyen, ahol sok az ember? (tömegközlekedés, mozi, utca)


2011. ápr. 9. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlenül a korban keresendőek az okok. :) Nem hiszem, hogy ránézésre megállapítható a 3 év különbség. Talán valamelyikőtök csak szimplán ronda.
2011. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
lehet hogy azért néznek furcsán kedvesem mert minden nap más hölgyet visz oda vacsorázni...
2011. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már 5 hónapja együtt vagyunk, csak most lett elegünk, hogy mindig minket néznek és rosszallásukat fejezik ki.
2011. ápr. 9. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ráírva a homlokotokra a korotok,szóval az ok valahol máshol keresendő...Már ha tényleg úgy néznek rátok,mert lehet,hogy csak Te képzeled be magadnak,és üldözési mániád van.
2011. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Ne törődjetek velük, én 18 évesen jöttem össze egy 27 éves hölggyel. Most 25 vagyok és 2 éve jegyben járunk, idén lesz az esküvő.

Minket is sokszor néztek és beszéltek ki ismeretlenek, sőt volt, hogy be is szóltak, hogy mi van, smárolunk az öcsikével? Meg anyahiányomon van... stb.


Szóval a társadalom ilyen, hogy ami nem tetszik neki, nem szokványos azt kitagadja.

Sok boldogságot kívánok nektek!

2011. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h úgy néztek ki, mintha a kisöcsédet sétáltatnád... Főleg ha egy koránál kevesebbnek kinőző fiúról, és egy többnek kinéző lányról van szó.
2011. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

biztosan nem a kor miatt, mert nem hiszem ,hogy idegenek megállapítják ránézésre, hogy hány évesek vagytok.. meg amúgy is, 3 év nem nagy korkülönbség.. nem lehet, hogy rosszul veszitek észre és bemagyaráztátok magatoknak?

van még egy utolsó tippem, az, hogy valami nincs rendbe a külsőtökkel, túl extrém vagy gagyi.. nem tudom, írj magadról, öltözködésről, kinézetről és akkor talán kiderül, hogy mi lehet a gond. :)

2011. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy extrémen öltöznénk.

Mindketten átlagos ruhákban járunk.

Ő szoknya+sima női felső, én farmer+ing.

2011. ápr. 9. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:
paranoia? másra nem tudok tippelni, nem hiszem, hogy 2 átlagos emberről elkezdenek suttogni, meglehet, hogy csak bemesélitek magatoknak és mindenre felfigyeltek, amire nem is kellene.
2011. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 JulesM111 ***** válasza:

Mindenki benneteket néz? Okai:

- Mindketten bűnrondák vagytok

- A lány kb. 40-nek néz ki, a srác meg húsznak.

- A paranoia, vagy esetleg a hangok mást mondanak?

- Esetleg a egyikőköt átoperáltatta magát?

- Szokott vmelyikőtök tömegközlekedésen fingani?

- Étteremben evőeszközzel eszünk, mindketten betartjátok?

- Sötét a bőrötök színe, vagy egyikőtök ázsiai, és kicsi?

- Mindkettőtöknek melle van?

2011. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!