Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok ilyen helyzetben? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban vagytok valakivel 3 éve, együtt is éltek. De bejön a képbe egy másik, akivel hónapokon át viszonyba bonyolódtok, többször is próbáltok kiszállni, de nem megy. Ezalatt többször is szakítotok az aktuális baráttal/barátnővel, de mindig megkeresitek újra amásikat. Végül döntötök, szakítotok véglegesen a régivel. De nem vagytok még mindig biztosak benne, mit is akartok, így az újjal sem jöttök össze, sőt nem is találkoztok vele sem többet. Teljes érzelmi válság. Voltatok ilyenben? Vagy ismerős? Mi lett végül? Összejöttetek az újjal vagy annyit gondolkodtatok, hogy az végül talált mást? Vagy a régivel csináltátok újra? Vagy lett egy harmadik? Hogy lehet ilyenkor dönteni? Mennyi idő kellett nektek?
2010. jún. 5. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kissé kétszék alá a padlóra helyzet. Ha meg ennyire nemtudod kivel legyél addig senkivel se mert csak bántod a többieket vele. Mivan ha addig vacilálsz amíg a választottad aztnem mondja neki már nem kelessz?

Egyébként ha nem ÉRZED akkor az agyad se fogja tudni...

2010. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem voltam ilyen helyzetben, mert ha szeretek valakit, nem kell más. Főleg, ha együtt élünk.
2010. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Idő kell,míg letisztázódnak a dolgok,de addig egyikkel se találkozz semmiképpen,és akkor ki fog derülni,ki az,aki hiányzik,akire vágysz.Persze sokáig nem húzhatod az időt,meg a mézesmadzagot.Nálam szerencsére jól sült el a dolog,rájöttem,kivel szeretnék maradni,és még időben.
2010. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

harmadik válaszoló: mennyi idő után derült ki neked?


köszi a válaszokat!

2010. jún. 5. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudom, mit akarok, egyiküket sem szeretem.
2010. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyenben, a végén az új szerelemmel x próba után szakitottam, a régihez meghunyászkodva visszamentem, majd összeházasodtunk, majd egy éven belül el is váltunk. Végül otthagytam. Addigra ért meg a gondolat, hogy egyedül is jobb, mint vele. Pedig rendes vonzó jó fej volt, de nagyon nem illettünk össze. A harmadik is jött, 2 évvel később, kisebb kalandok után. Ő most a férjem.

Dönteni szerintem úgy lehet, hogy nem azt nézed, hogy ne legyél egyedül, hanem, hogy mit vársz az élettől, milyen társra vágysz. Igenis vannak kedves vonzó vagy vagány nagy dumás vagy kitudja, mi a preferenciád partnerek is. Szerintem érdemes váltani, ha ilyen se veled se nélküled helyzet van. Nem mondom, hogy az elsőt elfelejtettem, nagyon szerelmes voltam bele, de a mai napig úgy gondolom, hogy képtelenség volt vele együtt élni.

Fel a fejjel :)

2010. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!