Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltatok volna ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A régi barátommal már majdnem egy éve szakítottam 5 évet voltunk együtt.A válság hatással volt a vállalkozásaira is és tiszta idegbeteg lett,aminek veszekedések sora,majd szakítás lett a vége.

Volt pár randevúm,meg pár hónapig volt egy kapcsolatom is,de rá jöttem,hogy ő az igazi és nem tudok nélküle élni.

Tudom róla,hogy mikor szokta sétáltatni a kutyáját,ezért elmentem hozzá.

Jött is a kutyával,de láttam rajta,hogy nagyon hűvös a fogadtatás.Mondtam neki,hogy nemrég szakítottam.Erre azt mondja,hogy neki ehhez mi köze van.Minek mesélek neki a bikámról.

Megkérdeztem,hogy neki van-e valami mondanivalója számomra,erre azt mondta igen van és arcon köpött,majd elment a kutyájával.

23/L


2011. febr. 5. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem ez volt a helyes első lépés a "visszahódításban". Sőt az, hogy így megalázott, még mélyebbre vetette a kettőtök viszonyát, már ha lehet ilyenről beszélni.
2011. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én szerintem annyira meglepődtem volna, h ezt szót se tudtam volna kinyögni csak állni és nézni értelmesen. Durva.
2011. febr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem eléggé dühös rád a szakításért.
2011. febr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem jól kiismerni a partneremet. Te nem ismerted őt eléggé. Ha ismerted volna, akkor tudtad volna, hogy így fog reagálni. Vagy ha nem is azt, hogy így, azt igen, hogy hasonlóan. Akkor nem gondolnád azt, hogy egy tapló az igazi.

Ennyi. (Gondolom most jön az, hogy de hát tényleg szerettem, meg minden, de tudod, egy párkapcsolat két félen múlik.)

2011. febr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Dawe93 válasza:

Először is szégyellje el magát hogy ilyet tett. Nekem nem lett volna szívem ilyesmit csinálni.

Fiúként mondom, hogy ebben a helyzetben egy pofon azért elcsattant volna. Úgy tűnik tényleg nagyon kikészült az idegrendszere ha ilyet csinál.


18/F

2011. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én tudod mit csináltam volna a helyedben?

1. Nem futottam volna utána.Ha már szakítottunk akkor legyen végleges

2.Nem mentem volna oda,hogy elmeséljem,hogy éppen szakítottam a pasasommal.Elég gáz egy volt szeretőnek erről dumálni.

3.Nem tűrtem volna,hogy leköpjön.Nincs ennél megalázóbb dolog.(bár én sose jártam így,hál istenek)

4.Valószínű,hogy a köpést egy jól irányzott pofon követte volna amit én adtam volna neki

5.Végleg elfelejteném,hogy valaha is ismertem azt az alakot..

Csak egy kérdés..Neked most jobb így,hogy ennyire megaláztak??

2011. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

huh hát első felénél gondoltam h ez is 1 "ezt mondd el neki így és kész" kérdés de a vége kiverte a biztosítékot :D én mit csináltam volna? fogtam volna a drága kis kutyája nyakát és eltörtem volna majd a hülye gazdiját azzal vertem volna fejbe a büdös tapló parasztja h barlangban nevelkedett grrrrrrr idióta hülye gyerek


19F

2011. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Először is én nem mentem volna oda, arról beszélni hogy szakítottam xy-al. Meg azért ha azalatt a pár hónap alatt nem tartottátok a kapcsolat akkor még neceseb.

Mindenesetre pofon vágtam volna, fiú vagyok de a te helyedben ugye.

2011. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A kutyáját bántottad volna? Észen vagy te???

Nem különb, sőt rosszabb az, akit állatot bánt, mint aki leköpi az exet.

2011. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
kamu kérdés :)
2011. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!