Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltatok volna ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A régi barátommal már majdnem egy éve szakítottam 5 évet voltunk együtt.A válság hatással volt a vállalkozásaira is és tiszta idegbeteg lett,aminek veszekedések sora,majd szakítás lett a vége.

Volt pár randevúm,meg pár hónapig volt egy kapcsolatom is,de rá jöttem,hogy ő az igazi és nem tudok nélküle élni.

Tudom róla,hogy mikor szokta sétáltatni a kutyáját,ezért elmentem hozzá.

Jött is a kutyával,de láttam rajta,hogy nagyon hűvös a fogadtatás.Mondtam neki,hogy nemrég szakítottam.Erre azt mondja,hogy neki ehhez mi köze van.Minek mesélek neki a bikámról.

Megkérdeztem,hogy neki van-e valami mondanivalója számomra,erre azt mondta igen van és arcon köpött,majd elment a kutyájával.

23/L


2011. febr. 5. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

:S én kérek elnézést azért h 1 ekkora taplóba szerettél bele ennyire :( [azért a próbálkozás részedről rendes volt bár a kivitelezés nem az igazi ugyan ebben a helyzetben nekem se tetszett volna ha fel hozod a pasit ] nem tudom a tag nyilván szeretett ha nem akkor nem akasztotta volna ki ennyire a szakítás de azért a reakció elég durva


19F

2011. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1 ekkora tahó állatnak fel is nyomtam volna a kutyáját :D h ott rohadna meg ahol van


19F

2011. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez nem vicces. Szegény kutya nem tehet róla, hogy a gazdája bunkó :(

Ez olyan, mintha összevesznél a barátnőddel mert az egy köcsögnek nevez és megvernéd a gyerekét.. Az értelem teljes hiányára utal.

2011. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

oh ne sírj már itt :) 1.: ha a barátnőmnek gyereke lenne össze szarnám magam XD

2.: nem nevezne köcsögnek mert vele nem lennék köcsög ennyi :D

amúgy meg ne játszd a green peace-t kösz mert unalmas :D


amúgy ne hasonlítsunk 1 gyereket 1 kutyához :) van 1 ici pici különbség :)

[ha meg bnőnek még is gyereke lenne akkor az úgy hangozna hogy gyerekünk :)]

19F

2011. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hülye kérdező :P
2011. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy jól döntöttem, amikor megszabadultam tőle.
2011. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!