Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá, hogy foglalkozzon többet velem?

Figyelt kérdés

A párom nagyon szeret a hobbiainak hódolni, talán jobban is mint nekem. Ez nagyon dühítő, többször jutottam arra az elhatározásra, hogy szakítok vele, és le is ültünk megbeszélni, hogy figyeljen rám többet, ilyenkor a csoda pár napig tart, de utána mintha elfelejtené, folytatódik minden ugyan onnan...

Mit tehetnék, hogy jobban figyeljen rám, hogy érzékeltessem vele, hogy ha nem változik elveszít és értékelje a szerelmünk?

Kérlek Benneteket segítsetek! köszönöm.


2008. okt. 26. 12:17
 1/3 anonim válasza:
hát figyelj sztem ha már lültél vele beszélgetni ezekröl a dolgokról és ha ezek után is ilyen akkor vagy nemvette komolyan a szakitásos témát vagy nemtudom.zsarold meg?én egyik 7en énis igy voltam fogtam magam öszepakoltam és már azon voltam lemmek és ha hiszed hanem egyböl má bujt hozzám meg h.neharagudjak.lehet azthiszi te nemmered megteni hogy ot hagyod merj merész lenni ha szeret ugys utánadmegy vagy abba hagyja a hobortját hidd el..
2008. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az első válaszolóval! Ilyenkor nincs más lehetőség, csak az hogy megfenyegesd. Nem szép dolog, de ez általában tipikus női praktika, és ha igaz a szerelem kettőtök között befog jönni ;-) Sok sikert!
2008. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó kis praktikák.:)Vagy valahogy érzékeltesd vele h ha nem figyel rád elveszít,nem tudom h h kéne de legyél ilyen téren kreatív.Ha ő nem figyel rád eléggé akkor te se tegyél meg olyan dolgokat amiket általában megszoktál tenni.pl.Ha napi szokás az nálatok h simogatod a hasát vagy hátát akkor ne tedd egy ideig,lehet még azt is h a barátnőddel elmész arra a helyre ahova régóta mondjuk elszeretnél menni a barátoddal vagy tegyél olyat amit vele megtennél de őt nem érdekli akkor csináld a barátnőiddel.És ha megkérdezi mitcsináltál aznap elmondod neki.Lehet kapcsolni fog de a pasik hülyék és lehet nem kapcsol majd.Nincs ebben tapasztalatom tehát csak ötletek voltak.Sok sikert.
2008. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!