Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teszel az érdekében, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel az érdekében, hogy ne laposodjon el a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Gondolok itt: utazás,sex,...akármi!
2010. jún. 4. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
LSD
2010. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én állandóan újítok valamit.Hűű elég nehéz így leírni,valamikor titokzatos vagyok ,valamikor nem foglalkozok vele és akkor jobban figyel rám,szoktam flörtölni vele,(pedig már egy jó ideje együtt vagyunk),vagy letámadom,és akkor én csinálok mindent(gondolok a sexre)Én úgy gondolom,egy nőnek rengeteg oldalának kell lenni,viszont egy pasinak se árt ha vannak ilyen ötletei.Akkor tuti nem laposodik el a kapcsolat.Sajnos nekem az előző házasságom ezért ment tönkre,ott a fő ok a Sex volt.
2010. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit pesszimista vagyok ma, de az az érzésem, hogy ez a kérdés legtöbbször csak a bajban (ha már ellaposodott) jut az ember eszébe.

Még szerencse, hogy vannak kivételek - lásd előző hozzászóló.


30/F

2010. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem, mert az én kapcsolatom el van laposodva!Hanem csak úgy!Jobb megelőzni a dolgokat!Kiváncsi voltam másokra!Ennyi!


20L

2010. jún. 7. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!