Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit teszel meg azért, hogy ne...

Mit teszel meg azért, hogy ne laposodjon el a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Igyekszem minél több időt tölteni a párommal és sokszor előfordul, hogy az alvást is háttérbe szorítom a kedvéért, mert mondjuk felkelek előbb kávét és reggelit csinálni neki vagy mert éppen éjszaka van csak lehetőségünk összebújni kicsit. Ugyanezt egyébként ő is megteszi időnként. Ezen felül szinte mindenből családi programot csinálunk, kezdve a főzéstől a porszívózáson át, a vasalásig. Már van két gyermekünk is, segítségünk viszont nincsen, így egyelőre így tudjuk csak megoldani. Mindketten dolgozunk a férjemmel, a gyerekek óvodások, szóval akad tennivaló bőven. Eddig jól működik a dolog, bár még csak 6 év távlatából tudok nyilatkozni.
2010. szept. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, főleg 10-15 éves kapcsolatoknál kezd gondot okozni az újdonság hiánya.

Mi vettünk tavaly, egy külföldi nyaralót, jó nehéz volt, sokat idegeskedtünk rajta, most megpróbáljuk megismerni az adott országot. Ez valamiféle kis kaland.

Gyerekünk született, nem mintha ettől nem laposodhatna el egy kapcsolat ugyanúgy, de jó időtöltés és elfoglaltság ez is.

Egy ideig próbálkoztunk az együtt zenéléssel, én zenélek, a párom énekel hozzá. Hát ez mostanában elhalt, mert mindig kihúzta magát a gyakorlás kötelezettsége alól.

Egyelőre ennyi, most költözünk, úgyhogy még kapcsolat teljesen nem tud ellaposodni.

2010. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kendrick: Merj szeretni c. könyv nagyon jó ötleteket kínál :) Vagy nézd meg a Fireproof c. filmet :)
2010. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálok mindig megújulni, hogy ne unjon rám.17 éves házasok vagyunk, de még mindig megvan a tűz közöttünk.Havonta egy hétvége csak a miénk, ilyenkor elutazunk valahova kettesben, és csak egymással foglalkozunk.A hétköznapokon is adok magamra, nem lát engem lestrapált, kinyúlt melegítőben, zsíros hajjal, mondjuk gyakran jönnek üzletfelek váratlanul, így nem is engedhetném meg magamnak.És próbálok a kedvében járni, meglepni néha ezzel, azzal, és a szexben is nyitottak vagyunk mindenre, ami a másiknak is jó.Azt hiszem a lényeget leírtam.
2010. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vaszily katalin ***** válasza:
SZIA.SZOKTAM SZEKSZIS RUHÁBA TÁNCOLOK A PÁROMNAK.ÉDES SZÁJU.SÜTÖK NEKI MEGLEPIT.CSINOSAN ILATOSAN ÖLTOZÖK NÉHA.AZIS MEGLEPI.MÁRMIT MÉGJOBAM.NÉVNAP.SZÜLINAP.DISZKRÉTEB VAGYOK .S FIGYELMES.S NÉHA EXTA KÉRÉST TELJESITEK AZ ÁGYBAN.MEGFIGYELEM MIRE VÁGYIK.JÁ EZ ODA- VISZA.NEKED IS UGYAN OLYAN JOGOD VAN MINT FÉRFI .S NŐI.DOLGOKHOZ.MINDKÉT FÉL.AZ ÉN PÁROM IMÁD MOSOGATNI.EGY NÖ
2010. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

10:15!

sztem ha a párod sosem láthat Téged mackóban, meg nem mindig friss hajjal, akkor megjátszod önmagad, és ezt hosszú évekig csinálni...hát nem tudom. Ha otthon egyedül élnél,és nem jönnének az üzletfelek, akkor is megtennéd?

Persze nem azt mondom, h teljesen hagyd el magad, de azért az embernek nem szabad feladni önmagát..Az én párom kifejezetten szereti,ha pólóban és mackóban vagyok otthon,mert így könnyebben kirajzolódnak a dolgok:) de ez persze magánvélemény...

2010. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!