Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy végződött a kapcsolatod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy végződött a kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Te szakítottál,vagy veled szakítottak?

Milyen módon szakítottál(találkozás,sms,telefon,msn,facebook)

Milyen volt az utolsó találkozásotok?

Miért lett vége?


2011. okt. 7. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szakítottam. Találkoztunk, és annyit mondtam vége. Az utolsó találkozás számomra szomorú és fájdalmas volt. Nem volt pofon vagy hangoskodás, nem tudtam egy szót sem szólni.(:Azért lett vége, mert megcsalt a közös "nagyon jó barátnőnkkel...
2011. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem szakítottak.

Nem keresett többet, nem vette fel nekem a telefont, ha rejtett számról hívtam először hazudott, aztán egyszerűen rám tette.

Élvezetes, ha érted mire célzok. :D

Nem tudom, gondolom egy ingyen kurvä volt, és jól elő tudta adni magát előttem, hogy nem az. Vagy csak egyszerűen megunt. Vagy nem tudom, és nem is fogom tudni val.szeg.

2011. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
el sem kezdődött....
2011. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig 3 kapcsolatom volt, ill még tart. :) Mindig engem dobtak. Az első kapcsolatom 4 évig tartott, távkapcsolat volt. Egyszer felhívott, hogy ne várjam többet, mert összejött egy lánnyal. Iszonyat dühös voltam és csalódott, de 3 nappal a szakítás után összejöttem a másik exemmel. (Persze utána még az előző ex próbálkozott visszajönni.) Elcsábított, már évek óta udvarolt nekem, de 4 hónap tömör gyönyör után elhívott magához, majd kiöntötte a lelkét, hogy neki milyen szar az élete(jó kis lelki szemetesláda voltam még utoljára), de mit sem sejtettem, hogy ezután azt fogja mondani sosem szeretett. Ő azt a szeretleket másként gondolta, és még meg is rót miatta amiért nem vettem ezt észre, sőt azt merészelte mondani, hogy jó nekem amiért szerelmes tudok lenni...

25N

2011. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én azért szakítottam a csajommal mert túlságosan féltékeny volt olyan mértékben hogy az már idegesítő volt.hiába mondtam neki hogy álljon le... (13/F)
2011. okt. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1: is-is

2: amikor én szakítottam azt mindig személyesen tettem, szerintem úgy fair ha egymás szemébe mondjuk a dolgokat

3: felkavaró

4: az utolsó kapcsolatom azért, mert kiderült csak másodhegedűs voltam!

2011. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!