Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek kisbabaja szuletik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kisbabaja szuletik, utana vannak vitaitok parotokkal? Mik ezek a kisebb vitak?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 23:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, ezt talan sosem tudnam megtenni hogy elhagyjam ot, mert szivembol imadom igy par ev utan is, ugyanugy mint elso napon mikor meglattam ot. O a mindenem. Imadom a sok negativ cselekedetei utan is, nem tehetek rola.
2017. dec. 26. 00:03
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha hazaér a párod, add a kezébe a gyerkőcöt te meg mozdulj ki egy kicsit. Én ezt csináltam, aztán rendszert is ebből. Nézett nagyot a párom aztán egyből tudta hogy mi újság van. Nemhogy még te kérsz bocsánatot? Nincs baj azzal hogy gépezik, de azzal igen hogy függő.
2017. dec. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Neki ez így kényelmes. Azért ilyen veled, mert tudja, hogy megteheti, nem fogod elhagyni.

Van kaja, tiszta ruha, meleg punci, te meg kaptál egy gyereket, hogy ne unatkozz és csend legyen.

Azt írod, imádod, sose hagynád el. Akkor szeresd így, a hibáival együtt, de csendben.

Ki milyet szakít, olyat szagol.

2017. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk voltak kisebb viták, pl. hogy hova menjünk szombaton. Amiben te élsz az egy kalap sz...

Még vitátok sincs azzal az a i_diót_a embernek látszó izével?

A saját gyereke helyett a számítógéppel játszik?


Én elláttam a gyerekeimet, mostam, főztem, pelenkáztam, munka mellett - nem azt mondom, hogy az anyjuk felesleges volt - de eszembe nem jutott volna TV-t nézni fürdetés helyett.

Baro marc - ha küldenél képet (de tudom, szereted) feltenném a legalja pont hura, ha még létezik

2017. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!