Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek kisbabaja szuletik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kisbabaja szuletik, utana vannak vitaitok parotokkal? Mik ezek a kisebb vitak?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Sokakat az ezt követő 20 éves kötelező cölibátus zavar.
2017. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kettő kicsi lányunk van. A kapcsolatunk és a szexuális életünk jobb mint valaha. Ritkán vannak véleménykülönbségek, általában ilyenekből, legyen büntetés vagy ne, adjunk-e most édességet vagy ne, ennyi. Semmi komoly. 4 és 1 éves gyerekeink vannak.
2017. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Sok függ attól,hogy milyen családi körülmények közt nőttetek fel,s hogy milyen véleménnyel vagytok a gyerekneveléssel kapcsolatban. De persze ha van komunikáció a párok közt,akkor minden megoldható.
2017. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős vagy mikorra jön a baba?
2017. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
40 eves multam a baba mar 1 eves. Nalunk azert van a baj naprol napra mert nem parom semmit nem beszel meg velem, en hiaba akarom. nekem szuksegem lenne ra, en egyszeruen ram nincs ideje, de vacsi utan a gep elott ul orakig
2017. dec. 25. 23:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos neki ebben kéne változni észhez térni..

Néha beolvashatnál neki..

2017. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kisbabám, de nővérem most szült 3 hete. Fura, mert én csak nagybácsi vagyok, de imádom a gyereküket, elkényeztetem a kislányt. A férjeddel van valami gáz, amit nem kommunikál le feléd. Kérdezz rá, hogy mi a gondja és mi a célja?
2017. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
hogy ki szoptassa
2017. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen, jol gondoljatok, a parommal van a baj. en a kicsivel otthon vagyok 1 eve, segitsegem sosem volt. Mellette fozok mosok takaritok,es estere jol kimerulok, mert a babara is figyelnem kell mindig. Este nagyon varom haza a paromat, mert azert jolenne ha neha meghallgatna, es beszelgetne velem. De miutan megvacsizunk, azonnal a tv es a gep. Ez nekem igy tobb honap utan mar rosszul esik, mert belkefaradtam. Es meg o kerdezi mi a bajom. Igen es ha emiatt 2vagy 3 napot nem szolunk, nekem kell bocsanatot kernie tole, ezt mondja. egyszeruen velem sem akar beszelni, es a kicsivel sem nagyon foglalkozik. Munkahelye nem faraszto, es rajtam kivul senkije nincs. De nem ertem miert nem fontos neki a csaladja. Kerdeztem is mar, de azt a valaszt kapom , persze gep elott ul kozben, hogy en ot ne kerdezzem.
2017. dec. 25. 23:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

:(

Egyszer talán a közeljövőben megtörténhet hogy megelégeled és akkor majd megtudja milyen ha elveszít titeket és te mással vagy boldog...

2017. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!