Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok gond ha a pasitok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gond ha a pasitok nem szeretne nagy esküvőt /2tanu/és csak polgári szertartást?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezet csókolnék neki, mert utálom a hajcihőt.
2017. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyházi szertartás semmilyen módon nem jöhet szóba, tehát ennek a részének örülnék. Viszont az esküvő rohadt nagy buli. Nem akarok nagy, puccos lagzit, inkább egy hatalmas bulit, amire a rokonok azt mondják, hogy "hát ti hülyék vagytok basszus". :)
2017. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen volt, bár a szűk család is ott volt. Utáltam volna a habos ruhát, meg a sok kötelező rituálét. A házasságunk jól működik és ez a lényeg.
2017. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindketten csak ennyit akarunk, ha lesz egyáltalán esküvőnk... Hiába élünk együtt és vannak gyerekeink, a házasság egyáltalán nem fontos egyikünknek sem, de mikor szóbakerült a téma, megvolt az összhang.

Templomi pedig ateistaként kizárt!

2017. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gond, barátom és én sem akarunk ilyen felesleges pénznyelő bulikát.
2017. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Legtöbb nőnek igen, mert a beléjük nevelt világraszóló felhajtást akarják, ahol egy napra ők lehetnek az irigyelt hercegnők, és megmutathatják, hogy nekik bejött az élet, és lehessen sok profi képet a facebookra feltölteni.

A legtöbb férfi nem akar nagy felhajtást, sőt esküvőt se tartják semmire, csak a nő kielégítése miatt vágnak hozzá jópofit de pssszztt!!! A nők meg ne hallják.

2017. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülnék, mert én is így gondolkodom.
2017. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Győrfi Marianna válasza:
Nem. Vallási is kell nem csak polgári, de nem baj ha az esküvő kis létszámú!
2017. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szuper lenne. Attól felvennék valami szép fehér ruhát (habos-babosat amúgy is rühellem), ő is öltönyben lenne, de legalább nem kéne nyolcvan másik ember nyűgjét hallgatni hónapokig, meg ide-oda utazni a két ország között, hogy mindent megszervezzünk.
2017. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen rendben van.


Voltam eddig mindenfélén. A templomi-sokrokonos volt a legkínosabb, ott az ifjú pár kvázi házigazdaként rohangált fel-alá, hogy a meghívottak jóllétéről gondoskodjon, a legjobb meg az volt, ahol a ceremónia után a rokonság szépen hazament (ne szépítsuk: el lett paterolva némi sértődés árán), és a haverokkal tartott a pár egy nagy bulit hajnalig.


Viszont ha nekem saját esküvőm lenne, a lehető legrövidebb, legkevésbé macerás, leggyorsabb megoldást keresném.

2017. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!