Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Nektek mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek mekkora gond lenne az, ha egy férfi szinte sosem néz TV-t, különös tekintettel a mai sorozatokra?

Figyelt kérdés

A legtöbb nő néz mindenféle sorozatot, Trónok harca és társai. Én férfiként a TV-t legfeljebb csak este lefekvésnél kapcsolom be egy 30 percre, akkor is NatGeo, Spektrum, Discovery megy. Abszolút nem nézek sorozatokat, inkább csak filmeket, azok közül is a drámákat, true story-kat, életrajzi filmeket, művészfilmeket, dokukat. Számomra visszataszító, ha egy nőnek a sorozatnézés a hobbija. Unalmas, egyszerű nőnek tartom az ilyeneket.

Mennyire lenne gáz nálatok ismerkedésnél, ha egy férfi nem fújná kívülről, sőt azt sem tudná, hogy mi fán terem pl. ez a sokak által is hypeolt Trónok harca stb. Azt hallottam, hogy sok az öldöklés, szex benne. Ezeket kell belerakni egy sorozatba? Nem értem a világot. :D

Kort is!!!


2017. nov. 14. 12:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
3%

Én is csak ezeket a csatornákat nézem, és párom is.

Szerintem mindenki így tesz, aki kicsit is értelmes.

2017. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem nézek tv-t, úgyhogy nem gond.
2017. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%

Én nem is nézek tv-t, szóval nekem aztán nem gond. Kb. hetente egyszer kapcsolom be, ha tudom, hogy valami jó film fog menni, különben nem.

"Számomra visszataszító, ha egy nőnek a sorozatnézés a hobbija. Unalmas, egyszerű nőnek tartom az ilyeneket."

Jó, azért ne is általánosítsunk. Párom néz 1-2 sorozatot, amiket nekem is megmutatott, és tetszettek. De ezek tényleg jók, és nem ilyen csapból is folyós hülyeségek.

2017. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%

A Trónok harcát én, kifejezettem szeretem.

De, TV-t, speciel én sem nézek, pont a műsorok miatt, emiatt, nincs is TV-m.

Attól, hogy speciel ezt a sorozatot kedvelem, én nem tartom magam sem unalmas, sem egyszerű nőnek.

De, ha neked ez a véleményed, hát... elfogadom.

Főleg, hogy így, ismeretlenül meg tudsz állapítani emberekről mindent, csak az alapján, hogy milyen sorozatot néz, vagy, hogy mi a hobbija.

Te, biztos valamilyen emelkedett értelmi szinten lehetsz, ezek szerint.

2017. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
10%

2005-ben költöztem el a szüleimtől, azóta nincs TV-m. Náluk az általad felsorolt csatornák mennek kizárólag, így ott is azokat nézem. Sorozatot még a szüleom sem néznek, nemhogy én, pedig ők már nyugdíjas korúak lennének, bár dolgoznak még. Egyébként, most így belegondoltam: nővérem, unokahúgom sem néz sorozatokat, csak az általad felsoroltakat, Trónok harcát néző barátnőm nincs is.

Konklúzió: Rossz helyen keresed a nőket!

2017. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy valaki nem néz TV-t, engem nem zavar. Magam is jól megvoltam 8 évig nélküle. Nem hiányzott.

Viszont csak azért butának és unalmasnak titulálni egy nőt, mert sorozatot néz? Hát érdekes:)

2017. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

TV-t nem nézek. A trónok harcát pont szeretem, könyvben is sok fantasztikumot olvasok. :)

Drámákat nem szeretem filmértelemben, a legtöbb lehangol. De natgeóval és társaival nincs gond, mármint ha lenne tévém, gyerekként is szerettem őket. :)


Itt a tolerancia a lényeg. És itt van veled a gond. Szerintem semmi baj nincs az ízléseddel, de te lenézel mindenkit, aki mást szeret, mint te. :) Ez nagyobb gond.


27N

2017. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%
Nem nézek tévét, de sorozatokat igen (pl Stranger things, Supernatural). Ettől nem tartom magam unalmasnak, nem ez az egy hobbim létezik. Aki meg úgy ítél meg másokat, hogy csak annyit tud róluk, hogy néznek egy sorozatot (amit szintén úgy ítél meg, hogy egy részt nem nézett meg belőle), azt én nem tartom olyan embernek, akivel párkapcsolatot szeretnék. Nekem nem fér bele az a mentalitás, hogy "csak az jó amit én csinálok, mindenki más szánalmas".
2017. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Csigalom, nyugavér hölgyek. Senki sem általánosított, csak a tapasztalataimat írtam le. Nem determináltam előre minden nőt egy unalmas fazonnak, akit a jövőben meg fogok ismerni, amiért sorozatot néz. De a legtöbbnél ezt tapasztaltam. Ne essetek nekem, tudom, hogy én sem vagyok tökéletes. Köszönöm a megértést.
2017. nov. 14. 12:36
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Hogy gond ha valaki nem csinál ilyet??

Ilyet is csak 4. dimenzió alatt lehet érezni.


Tanuljatok!!! Ne kelljen már ennyit válni rátok.

2017. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!