Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Nektek mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek mekkora gond lenne az, ha egy férfi szinte sosem néz TV-t, különös tekintettel a mai sorozatokra?

Figyelt kérdés

A legtöbb nő néz mindenféle sorozatot, Trónok harca és társai. Én férfiként a TV-t legfeljebb csak este lefekvésnél kapcsolom be egy 30 percre, akkor is NatGeo, Spektrum, Discovery megy. Abszolút nem nézek sorozatokat, inkább csak filmeket, azok közül is a drámákat, true story-kat, életrajzi filmeket, művészfilmeket, dokukat. Számomra visszataszító, ha egy nőnek a sorozatnézés a hobbija. Unalmas, egyszerű nőnek tartom az ilyeneket.

Mennyire lenne gáz nálatok ismerkedésnél, ha egy férfi nem fújná kívülről, sőt azt sem tudná, hogy mi fán terem pl. ez a sokak által is hypeolt Trónok harca stb. Azt hallottam, hogy sok az öldöklés, szex benne. Ezeket kell belerakni egy sorozatba? Nem értem a világot. :D

Kort is!!!


2017. nov. 14. 12:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Úristen, de magas lovon üldögélsz :D
2017. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ez magas ló, amikor megkérdezek valamit normálisan? Hol éltek ti vágott barackúak? :D
2017. nov. 14. 12:42
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem kell veszekedni a tàvirànyiton mert én se kapcsolom be a tv t
2017. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hát ez nem egy kreatív és/vagy produktív hobbi, az biztos.
2017. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

15 éve nem nézek TV-t. Amúgy se érdekel a sok bugyuta sorozat. Ami meg érdekel (doku,filmek) azokat letöltöm. :)

31/N

2017. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

És te hol élsz, te uborkalógató?

Senki sem a "normális" kérdésen akadt ki, (sőt, kiakadást nem is nagyon látok), hanem a lenézésed miatt. Mi ez a vágottbarackúak megszólítás? Most ezt magyarázd meg, hogy nem lekezelő! :D

Amúgy meg de, általánosítottál minden nőt, aki sorozatot néz. "Unalmas, egyszerű nőnek tartom az ilyeneket." Érted, nem is őket... ilyeneket.

Na mindegy. Nagyra lehetsz magaddal, de elárulom, hogy nem te vagy az egyetlen vízitök a Földön, aki nem néz tv-t. Bár te is nézel, szóval mindegy is, nem? :D

Szóval nekem nem lenne hátrány, nincsen tv-m. De az hátrány lenne, ha valaki ennyire felsőbbrendűnek érezné magát.

És igen, imádom például a Big Bang Theory-t. Elítélhetsz miatta úgy, hogy nem tudod rólam, azt a rakat jó tulajdonságot, amivel rendelkezem.

Annyi érdekes és különleges embert fogsz elkerülni, ha azonnal elítéled őket. De végülis ez nem az én problémám.


N.

2017. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Abszolút nem zavarna ha nem nézne tv-t, a mostani párom se néz, meg én se, viszont letöltött sorozatokat igen.

Olyannal viszont még haveri viszonyt se akarnék, aki egyszerűnek titulál embereket, akik szeretnek egy olyan dolgot, amiről az illető még csak nem is tudja, hogy micsoda ("azt se tudom, mi fán terem, de biztos túlhypeolt igénytelen sz@@@r").

Már régóta nem az Izaura meg a Barátok Közt jelenti a sorozatot, akinek meg a Trónok Harcából csak a szex meg a gyilkolás ragad meg, azt sajnálom.. akkor a Rómeó és Júlia is szenny, mert abban is szerelmi viszony és erőszak van, tilcsukbe!!

2017. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem zavarna ha nem nezne, de ha meg se varna h en mit szeretek benne, csak egybol fujolna meg lenyomna vmi felsobbrendu dumat az nem tetszene. Egy sorozatot nezek, pont a tronok harcat. Sajnos tenyleg tobb benne a szex es az oldokles, mint ami az en izlesem, de csak igy lehet eladni. Szerencsere ertek is van benne, engem az fogott meg. Nagyon szeretek rola beszelni, rossz volna h nem oszthatnam meg a gondolataimat.

Amugy meg... Akar te magad is utana jarhattal volna, h nem csak ennyibol all a sorozat. Meg ha a Szulejmannal lenne bajod azt meg is ertenem. :D

2017. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Tökéletes lenne :) Én sem nézek hülyeségeket, csak néha egy-egy értelmesebb műsort.
2017. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha hiszti görcsöt kapnál mikor bekapcsolom a tv-t (illetve a laptopom mert azon szoktam filmezni/sorozatot néni) akkor kizáró ok lenne. Azt már leírták mennyire bunkó megjegyzéseket tettél eddig ez a mindenki hülye aki nem olyan mint én felfogás eleve zavaró számomra.

Én speciel úgy nézni nem szoktam őket hogy leülök és akkor nézzük a ... x. részét popkornnal. Viszont szinte egész nap szól valami háttérzajnak. Unatkozom ha nincs zaj és a sorozatokat jobban szeretem mint a zenét. Többnyire krimiket nézek/hallgatok mosogatás tanulás evés takarítás közben.

De eleve úgy gondolom hogy mindenkinek olyan párt kéne keresni akinek az alapvető beállítódása szokásai hasonlóak. Engem az életrajzi meg dráma filmekkel sorozatokkal ki lehet űzni a világból.

Összesítve nekem amit leírtál megeshet hogy kizáró ok lenne mert nehezítené az együttélést.

2017. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!