Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Nektek mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek mekkora gond lenne az, ha egy férfi szinte sosem néz TV-t, különös tekintettel a mai sorozatokra?

Figyelt kérdés

A legtöbb nő néz mindenféle sorozatot, Trónok harca és társai. Én férfiként a TV-t legfeljebb csak este lefekvésnél kapcsolom be egy 30 percre, akkor is NatGeo, Spektrum, Discovery megy. Abszolút nem nézek sorozatokat, inkább csak filmeket, azok közül is a drámákat, true story-kat, életrajzi filmeket, művészfilmeket, dokukat. Számomra visszataszító, ha egy nőnek a sorozatnézés a hobbija. Unalmas, egyszerű nőnek tartom az ilyeneket.

Mennyire lenne gáz nálatok ismerkedésnél, ha egy férfi nem fújná kívülről, sőt azt sem tudná, hogy mi fán terem pl. ez a sokak által is hypeolt Trónok harca stb. Azt hallottam, hogy sok az öldöklés, szex benne. Ezeket kell belerakni egy sorozatba? Nem értem a világot. :D

Kort is!!!


2017. nov. 14. 12:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gond, de az gond hogy leegyszerűztél, mert sorozatot nézek. Nem tudom mi fán terem a Trónok harca, de scifi sorozatokat nézek és nem vagyok unalmas egyszerű lány. Tv-t nem nézek, mert nem érdekel. Olvasni viszont imádok, bármilyen könyvet.
2017. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
milyen unalmas ember lehetsz. filmeket bezzeg nézel. a mai filmek 90%-a hulladék. ma már a minisorozatok jóval értelmesebbek, igényesebbek. jobban kibontakozik a történet, személyiségfejlődés nem egyik pillanatról a másikra történik, komolyabb témát képes feldolgozni. most nem ilyen éjjel-nappal budapestre, nem tudom milyen gabóra gondolok nyilván...
2017. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nénéd az unalmas. Oda van írva, hogy miket szeretek. Európai filmeket elsősorban pl. Ádám almái, Vadászat, Hétköznapi mennyország, Esküvő után, Belier család stb. Ez minden csak nem unalmas...
2017. nov. 14. 22:45
 24/27 anonim ***** válasza:
66%

Az itteni vergődésed szánalmas, kérdező :D

Tegyük fel, hogy a film, mint műfaj érdekes. Ezt elismered, nem? Vannak jó filmek.

Tegyük fel továbbá, hogy téged a filmeknek az a része érdekel, hogy pl történet, érzelmek vagy mély gondolatok, jó karakterek, személyiségfejlődés, stb. Ez jön le abból, amit írtál.

Akkor most ennek fényében írnál konkrétumot, hogy MIÉRT rossz, egyszerű, buta dolog, ha ezek a pozitív dolgok jobban, alaposabban ki vannak bontva? Miért rossz az, ha részletes a történet? Miért rossz az, ha a szereplőket van idő kifejteni, ha a fejlődésük szép fokozatosan van felépítve? Mi a baj azzal, ha több szál, több érzelem, több mélyebb dolog van egy műben?

Remélem válaszolsz, nagyon érdekelne, hogy ezeket miért is gondolod negatívumnak.

2017. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nem lenne ez gond, mert én sem vagyok sorozatos típus. Másfajta tévéműsorokat szoktam nézni (dokumentumműsorokat komolyabb és könnyedebb témákban, főzőműsorokat, vetélkedőket), ill. nyomozós sorozatok 1-2 részét szökőévente egyszer - ha ez zavarná a férfit, és elmondana emiatt mindennek, az nem lenne szimpatikus.


Az megint más kérdést, hogy azt viszont sznobságnak meg prüdériának tartom, hogy "fujjjjj, ha már van erőszak és öldöklés egy műsorban, az már fertő", úgy hogy nem ismeri/tudja, hogy az adott sorozatban pontosan mennyi és milyen kontextusban van. Amit én olvastam a sorozatról, ezeknek a jeleneteknek a többsége azért nem öncélú.

2017. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
72%
Meg azért nem mindegy, hogy mégis milyen sorozatokról beszélünk. Hogy mondjuk kommersz példákat említsek, azért az Éjjel-Nappal Bp. meg a Barátok Közt azért teljesen más szint, mint egy Született feleségek, egy Criminal Minds vagy egy Jóbarátok mondjuk. Azt megértem, hogy vki azokat butának tartja, akinek a BK az etalon és az a legfontosabb dolog az életében, hogy már megint ki akarja eltenni Berényi Mikit láb alól.
2017. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
72%
Lepontozást azt kaptam, de a kérdező csak nem akar válaszolni, pedig én nem piszkálódásból írtam, hanem érdekel, hogy miért rossz egy kifejtett történet, stb....
2017. nov. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!