Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem szétszakad a lelkem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szétszakad a lelkem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok. Nincs se férjem, se gyerekem, valahogy úgy hozta az élet, hogy ez eddig kimaradt. Pedig higgyétek el, minden rendben velem. Nem vagyok ronda, szeretem a társaságot, nyitott vagyok mindenre, és nincsenek túlzott elvárásaim a férfiakat illetően sem. Nagyon sok barátom van, szeretnek az emberek. Nem vagyok szélhámos, könnyűvérű nő, nincs rossz múltam.

Egy éve megismertem valakit. Őrült szerelem volt, közös jövőt, családot terveztünk, de mindketten elég erős egyéniségek vagyunk, ami gyakran vezetett konfliktushoz.

Az utóbbi időben már úgy éreztük, hogy minden nap egy túlélés.

Szakítottunk, pedig senkit nem szerettünk még így, de nem akartuk egymás idegrendszerét felőrölni. Megtörtem...

Most úgy érzem, elszállt felettem az idő, és már soha nem lesz családom. 35 évesen kezdjek megint mindent előlről, randizni, kiismerni valakit.

Úgy érzem elfáradtam, és feladom a boldogságba vetett hitemet. Kicsúszok a gyermekvállalás idejéből is.

Olyan nyomorultnak érzem magam...


2010. jún. 1. 17:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Még találhatsz férfit, csak próbáld kitörölni a régi emlékeket és ne a volt pasid keresd az újban.

Mondjuk azon érdemes elgondolkodni, hogy miért maradtál egyedül ennyi idős korodig és ott mit rontottál el.

Amit viszont nem árt szem előtt tartanod, hogy tökéletes ember nincs. Ha normális férfit találsz az megérti hogy te sem vagy az, de neked is el kell fogadnod, hogy ő sem. REgisztrálj egy két társkereső oldalra és hajrá.

Szóval sok sikert, van még esély. (41F)

2010. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
35 éves pasi vagyok. Hasonló cipőben járok én is. Végre kiléptem életem lexarabb kapcsolatából és megismerkedtem álmaim nőjével, akit el akarok venni, akivel sok közös gyereket akarok, akivel SZERETJÜK egymást és mégsem... Naponta érzem úgy, hogy nem megy, hogy "megöljük" egymást egymás mellett és nem tudom mi az oka ennek. Elkeserítő:(
2010. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!