Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem szétszakad a lelkem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szétszakad a lelkem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok. Nincs se férjem, se gyerekem, valahogy úgy hozta az élet, hogy ez eddig kimaradt. Pedig higgyétek el, minden rendben velem. Nem vagyok ronda, szeretem a társaságot, nyitott vagyok mindenre, és nincsenek túlzott elvárásaim a férfiakat illetően sem. Nagyon sok barátom van, szeretnek az emberek. Nem vagyok szélhámos, könnyűvérű nő, nincs rossz múltam.

Egy éve megismertem valakit. Őrült szerelem volt, közös jövőt, családot terveztünk, de mindketten elég erős egyéniségek vagyunk, ami gyakran vezetett konfliktushoz.

Az utóbbi időben már úgy éreztük, hogy minden nap egy túlélés.

Szakítottunk, pedig senkit nem szerettünk még így, de nem akartuk egymás idegrendszerét felőrölni. Megtörtem...

Most úgy érzem, elszállt felettem az idő, és már soha nem lesz családom. 35 évesen kezdjek megint mindent előlről, randizni, kiismerni valakit.

Úgy érzem elfáradtam, és feladom a boldogságba vetett hitemet. Kicsúszok a gyermekvállalás idejéből is.

Olyan nyomorultnak érzem magam...


2010. jún. 1. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem vagy az...
2010. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy tudnék újat mondani neked 16 éves "férfifejjel". :D Az a lényeg ne kenődj el, add magad tovább, most csak magaddal törődj, ne foglalkozz a férfiakkal, aztán majd egy váratlan pillanatban csak rátalálsz arra a bizonyos valakire. Sok sikert.
2010. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van munkád, és ennek következtében megfelelő finansziális fundamentumod, fogadj örökbe egy babát :) Sok egyedülálló anya van Magyarországon, Te is meg fogod állni a helyed, és teljesül egy álmod. És még az is lehet, hogy amikor a gyermekeddel vagy a legjobban elfoglalva, és a munkáddal, betoppan az életedbe az a férfi, akire mindig vártál. Remélem egy picit segítettem :)
2010. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyereket ne fogadj örökbe,mert tök hülyék sírnak és lehetetlen megnevelni a kis szemeteket,inkább egy állatot,sokkal jobbak.
2010. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha van még esély visszacsinálni akkor ne halogasd. Csupán ezentúl neked kellene a nőnek lenni és a férfit meghagyni annak amire született. Elmondásodból ítélve vezető típus lehet. Hát hagyd hogy vezessen, hagyd hogy családfő legyen. Remélem nem késtél el. Néha a makacsság maga a kisördög. ÜDV23F
2010. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagy idős, sőt gondolj bele milyen előnyökkel indulsz egy hasonló korú nővel szemben; nincs még gyereked!

Sokak úgy találnak maguk mellé társat, hogy 1 vagy több gyerekkel! Akkor neked miért ne sikerülne? Ne görcsölj ezen...

Ha az előző kapcsolatod még visszaállítható, akkor kompromisszumot kell kötni mind a kettőtöknek!

Tölts sok időt a barátaiddal, hátha segíthetnek neked, mert ugye azért barát a barát! Fel a fejjel sok van még benned!


Üdv!

2010. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Erős egyéniségből vissza kell venni néha, mert a másiknak nem marad élettere


Nők engedjenek inkább többször, elvégre ők tartják össze a családot


Meg ha elkezdesz babázni, akkor már megérte, ha visszafogtad magad :D


SZerintem keresd meg az illetőt és próbáljátok újra kezdeni

2010. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szorítunk neked pl a szulák andi is 40 felett szült asszem

még simán összejöhet, rengeteg kívánatos nő van 40 felett is, te meg még csak 35 vagy

2010. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek, hogy vettétek a fáradságot, és írtatok. Igyekszem erőt meríteni valahonnan, egy kanállal már Ti is raktatok hozzá. :)
2010. jún. 1. 18:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Megértelek. Én 25 éves fejjel együtt voltam egy 32 éves nővel majd' egy évig, de nem tudott elfogadni engem mint gyermekei apját (bár nagyon szerettük egymást, ez az aprócska dolog hiányzott), és átéreztem, milyen kilátástalan a helyzete, idővel tényleg nehezül a pártalálás. De nem szabad feladni, bármikor kopogtathat az ajtón. A dolog rajtad áll nagyban, mennyire tudsz befogadó lenni. A korral sajnos az ember bemerevedik, megkeményedik, és nehezen nyit új emberek felé. Erre figyelj oda nagyon, hogy ne legyél szokások, gondolati sémák rabja, mert ezek a legnagyobb akadályok. És persze tartsd karban a tested folyamatosan! Érdemes kitanulni-gyakorolni valami szellemi-lelki gyakorlatot, amivel kicsit felszabadulsz az eddigi évek súlya alól, a rossz beidegződések, negatív tapasztalatok terhe alól. Akár meditáció, akár valami egyéb relaxációs technika, bármi, amitől a lelked fiatalodhat. Remélem segítettem.

25/f

2010. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!