Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitás után tehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után tehetek még valamit hogy ujra összejöjjünk?

Figyelt kérdés
van valami biztos formula ami mindig beválik? mivel probálkozzak?
2010. jún. 1. 14:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Valaki tényleg írhatna valami hasznos információt, nem pedig azt hogy ne próbálkozzunk inkább, nekem is nagyon nagy szükségem lenne most rá :S
2010. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
tényleg elszomorito hogy én segitőkészen válaszolgatok más meg szórakozik a problémámon. jófej!
2010. jún. 9. 12:11
 13/17 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld elfelejteni..nehezen fog menni de hidd el ha szakított Veled akkor már nem szeret..

járj el bulikba, strandolni...ismerkedj meg más lányokkal..

L/21

2010. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Vígasztalni tudlak csak: az idő minden sebet begyógyít, bár heg az marad. Ha szakított veled, oka volt rá. Ha már nem szeret, nincs mit tenni. Ne menj bele megalázó dolgokba, mert később szégyelni fogod magad miatta. Lehet, hogy egy hasonló helyzetben lévő lánnyal kellene beszélned, megértenétek egymást. Hej, ha fiatalabb lehetnék... :) Ne bánkódj, tényleg, jó?
2010. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-01 14:45...na veled sincs kicsi baj...te mért gondolod azt, hogy ilyet csak a lányok csinálnak?

2010. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat. most épp ott tart a dolog hogy én mekkora szégyen vagyok hogy 5 évvel ezelőtt 2 csajjal voltam együtt. ebből sajnos már nemlesz békülés. megutáltatja magát velem. hazudozik a multamról másoknak, szid... felhiv hogy kiröhögjön olyan dolgok miatt ami nemis igaz de ha az lenne se lenne benne semmi.sajnos látom hogy elmebeteg. normális nemcsinál ilyet
2010. jún. 9. 13:48
 17/17 anonim ***** válasza:

bocsi,,de te ebbe a csajba voltál szerelmes??

szerintem így már tuti nem akarsz vele kibékülni..

L!21

2010. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!