Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitás után tehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után tehetek még valamit hogy ujra összejöjjünk?

Figyelt kérdés
van valami biztos formula ami mindig beválik? mivel probálkozzak?
2010. jún. 1. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmivel.
2010. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye vagy,akkor megértem azt a srácot...gondolom csaj vagy...
2010. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Néha megesik, hogy nem esik.
2010. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy: hagyd ülepedni benne a dolgot. Amikor szakít azzal, aki majd utánad lesz, akkor lépj be az életébe és rohanni fog hozzád. Amíg ez nem történik meg, ne erőltess semmit.

Ha fiú vagy: keress más valakit és majd amikor minden jó lesz a más valakivel, akkor fog megjelenni nálad. Mi, lányok ilyenek vagyunk. Amikor elhagyunk egy fiút, akkor nem kell, hiszen valamilyen okból elhagyjuk. Amikor lesz neki valakije, akkor előbújik belőlünk a féltékenység és hódítani akarunk. Eleinte tartjuk magunkat, aztán meg kapálózunk... vagy én vagyok nagyon furcsa...

2010. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Biztos fiatal vagy még, szerintem ne akard visszaszerezni. Élvezd inkább a szabadságot!
2010. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
07:41-es válasza tökéletes. Vagy már ketten vagyunk furák... :)
2010. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
26 vagyok, férfi.nagyon szeretem. nemhiszem hogy más potolhatná. nemkell m más. nemalszok csak 3 órát éjjelente. mindig ő jár a fejemben. lenne más de nemtudok nem a szerelmemre gondolni. ugyérzem kezdek megőrülni. nembirom már sokáig. két nap mulva születésnapom van és a program hogy a szobába sirok. nemtud jókedvem lenni. ízóta nem..
2010. jún. 9. 11:29
 8/17 anonim ***** válasza:
túlságosan kapaszkodsz.,ezért nem kellesz neki ..
2010. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szülj neki gyereket
2010. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
az utolsó nemistudja hogy férfiak nem szülnek gyereket? okos!
2010. jún. 9. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!