Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még esélyem valaha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem valaha a szerelemre?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy duci vagyok.. az arcom nagyon szép(aztmondják), de az alakom nem az igazi.. sajnos.. pedig már próbáltam ellene tenni, de nem sikerül.. próbálok divatosan öltözködni, de sajnos nem vagyok olyan vékony, mint az átlag..

Szerintetek lesz még valaha esélyem?Van olyan pasi szerintetek, akinek a duci csajok tetszenek?


2010. máj. 31. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső számít.
2010. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Égen! Az egész családomba ducik a nők, és ehhez képest most mégis ide írok! :D Szal ne csüggedj, biztos van akinek te is bejösz, csak még nem találtad meg!
2010. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben:) csak hát 19éves lány vagyok, és ebben a korban a pasik nem nagyon értékelik a belsőt..
2010. máj. 31. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Persze! Lényeg hogy ne add fel.Vannak olyan pasik akik pont ezt szeretik .Lényeg a fellépés.Egy csomó ismerősöm van aki elég duci meg az utcán is látni nem kevés ilyen lányt/ nőt és mégis fogja valaki a kezüket :).Úgyhogy csak rá kell találnod a megfelelő srácra;)
2010. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én bírom a duci lányokat, sztem sokkal vonzóbbak, és lehet rajtuk mit fogni ;) Fel a fejjel!!


21/f

2010. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak azért normális pasik is. Csak meg kell találni őket. Hidd el, meg fogod találni, ha keresed
2010. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez is marhaság! Amúgy meg külsőre is változó, hogy kinek mi jön be! A legtöbb pasi amúgy se azokért a deszka modellekért van oda, akiken a csontot lehet fogni!
2010. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

duci is lehet szexi csak nehezebben

27f

2010. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sztem még lehet esélyed valamikor:P .Ám meg van 1 mondás:A kövér asszony a szegény embernek való,télen melegen tart nyáron meg hüvöset xD
2010. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm szépen a normális válaszokat..:)

(az utolsóhoz meg inkább nem fűznék kommentet..magadat minősíted..;))

2010. máj. 31. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!