Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a szerelemre?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,és még nem volt barátom,nem voltam még szerelmes.Pedig állítólag nem vagyok csúnya,csak picit husis (59 kiló).Divatosan öltözködöm,nem vagyok igénytelen.Én az a visszafogottabb lány vagyok.Nem nagyon szeretek bulizni,csendesebb is vagyok.Ettől függetlenül vannak barátaim,haverjaim is.Nem igazán találtam még meg magam.Szeretek álmodozni,viszont nehezen oldódok egy új társaságba.Mi lehet a baj nálam?
2011. ápr. 25. 20:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy akartak már velem járni,(nagyon helyes is volt)Csak elrontottam,mert nem tudtam mit lépjek.
2011. ápr. 25. 20:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem akarod elveszíteni a szüzességed?:)
2011. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamennyire magamra ismertem az írásodban.:) Szal nyugodj meg, mások is vannak ilyen helyzetben..sajnos.. Szerintem semmi baj nincs veled, egyszerűen nem olyan srácok vesznek körül, akik tudnának értékelni. Tudom, ez üres szavaknak hangzik, de tényleg így van. 18 évesen fiatalok vagyunk még, bőven van időnk másokat megismerni. És egyszer csak mégis sikerül..:)
2011. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs!Járj többet szórakozni,és meglátod h előbb utóbb jön vmi.Jah,és h picit husis vagy azzal semmi gond sincs!Sokan szeretik a molettebb csajokat! ;)
2011. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha el se olvasom tovább a kélrdésed, csak a vastagbetűs részt, akkor is rávágom, hogy VAN. Mindenkinek van.
2011. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!