Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha meg tudsz nevettetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha meg tudsz nevettetni egy lányt, akkor bármit megtehetsz vele" Ezt olvastam. De ha zavarba is tudom hozni? Akkor lehet valami esélyem? Szerelemre nem szexre!

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 18:34
 1/4 Kamuuu ***** válasza:
Én is megnevettettem 1 lány még is csak barátok vagyunk:D
2010. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem pl. könnyen zavarba lehet hozni azzal,hogy ha nagyon dícsérnek.Van egy határ amin túl már nagyon zavarba jövök.

De ez nem feltétlenül rossz jel szerintem.


Egyébként vannak apró jelzések,mint pl a szemedbe néz,sokat mosolyog,esetleg megérint amelyekből látni lehet,hogy mennyire vagy esélyes nála.

15/L

2010. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem büszkeség, hogy zavarba hozod, inkább arra kéne figyelned, hogy jól érezze magát a lány.Amugy meg hülyeség az, hogy ha megnevettetsz valakit, akkor akármi szóba jöhet..
2010. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem büszkeség nem is azért írtam.

Egyébként meg idézőjelbe van nem én találtam ki.

Köszönöm egyébként a válaszokat!

2010. szept. 1. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!