Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes társkeresés során mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresés során mire figyeljünk, milyen buktatók vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, még fiatal vagyok (20 éves) de gondoltam benézek egy ilyen helyre, mert most miért ne? Kíváncsi lennék (azokra különösen akik már próbálták)

hogy az első találkozón mire kell figyelni, meg egyáltalán mikre kell figyelnem? Mit írjak/ne írjak, közöljek magamról, milyen buktatói vannak?

Mit kérdezzek meg feltétlenül előzetesen a sráctól? Hol találkozzunk?


Bocsánat ha sokat kérdeztem nagyon, remélem tudtok segíteni! :)


puszi


2010. máj. 31. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Uhh, ezer bocsi, most látom csak milyen hosszú lettem pedig a lényeget közben már mások is írták mire elküldtem.

Azért még pár válasz a közben feltett kérdésekre:



"Ha nagyon hamar akar a fiú velem találkozni, az legyen gyanús?"


Milyen értelemben gyanús? Lehet, hogy ő az a fajta, aki gyorsan akar személyesen találkozni, hogy ne raboljátok egymás idejét, ha személyesen nem tetszetek egymásnak. Ahogy az előzőben írtam így is lehet találkozni, de ebben az esetben van az a módszer, hogy általad ismert helyen, ahol többen vannak, esetleg még hallótávolságra ismerősöd is legyen. (Ne ketten lépjetek a fiú elé, az mégiscsak ciki és a fiúnak is kínos. De ha nem tud róla és messze van két barátnő a biztonságod érdekében az úgy szerintem jó.)



"És ha beszélgetni kezdünk msn-en kb mennyi idő múlva normális hogy talizzunk?"


Mint feljebb írtam, ízlés dolga. Minél gyorsabb a találkozás, annál felületesebb az ismeretség. Minél felületesebb az ismeretség, annál óvatosabb legyél, ahogy eddig is írtam.

Konkrétan mi két hét után találkoztunk. Addig viszont napi 6-8 óra MSN videotelefonnal biztosan volt. (Alvás nagyon minimális a szokásos napi teendőink mellett. Nem is lehetett ezt így ennél tovább csinálni.) Ez után merészen még azt is be mertük vállalni, hogy kettesben találkozunk, ahol nincs kinek kiabálni... Húú! Szerintem nem volt ez akkora merészség... :))



"Kinek kell ezt kérnie?"


A türelmetlenebbnek. :-) Vagy akinek az ízlése a gyorsabb találkozás elvét diktálja...



"Ha a fiú nem kéri meg az fura?"


Dehogy fura! Te is kérheted. Én is tök félénk voltam, abszolút nem nyomultam, főleg nem az elején...

Mondjuk ha a lány erősen többször kéri és elég hamar, az engem, mint fiút azért lehet, hogy elgondolkodtatna. Mégis milyen lány az, aki pár óra után ennyire nyomul? Ennyire ronda, pasihiányos vagy mivan?

Jó, mondjuk persze lehet ezt finoman is a lány részéről, célozgatva, az kicsit más. Vagy ha már viszonylag több idő után kéri, amikor azt látja, hogy a töketlen fiúval máskülönben évekig csak MSN partnerek maradnak, mert olyan félénk a drága. :))

De nagyon hamar, nagyon rámenősnek lenni lány részről bennem automatikus zárat váltana ki. Megijednék de nem kicsit egy ennyire rámenős lánytól. Mert ha ennyire rámenős és még sincs barátja az számomra igenis fura.

2010. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

gyakorikérdésekre ilyen hosszú válaszokat írni pofátlanság!


amúgy a chat-en és társkeresőn is csak azok ismerkednek, akik az utcán is mozognak, talán kicsit több a perverz, a szexre hajtó srác, meg a kamu felhasználó, mert az egész arctalanul zajlik és ez bátorságot ad olyanoknak is, akik ne egészen normálisak

nagyon kell vigyázni velük, de van kb 5-10%, aki normális

2010. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!