Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belevágjak, vagy csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágjak, vagy csak egy buta fellángolás?

Figyelt kérdés

Három éve vagyok a párommal, egy éve élünk együtt. Hosszú ideje megromlott a kapcsolatunk. A szex pocsék, nekem nem jó, szerinte meg mostanában unalmas. Próbáltuk vagy ezerszer máshogy, másképp, mégsem tud kielégíteni, bár az utóbbi időben szerintem egyáltalán nem is akar... Elég, ha ő megvan, és kész. Tényleg dolgoztunk rajt, hogy jobb legyen, mert szeretjük egymást, de nem megy. Mostanában elég otrombán viselkedik velem, mindenféle nőkkel csetelget, miközben én azt hiszem épp minden tökéletes, és a lelkemet kiteszem érte...

Hetek óta fontolgatom, hogy szakítanunk kéne, de mindig magamat hibáztattam, hogy én vagyok az önző.

Közben összefutottam egy régi kedves ismerősömmel, és elég sok mindent megbeszéltünk ezzel kapcsolatban, egyre inkább úgy érzem, hogy nincs értelme kínlódnunk tovább együtt.

Nagyon nehéz, mert sokféleképp össze van kötve az életünk, és nem is tudom hogy kezdjek hozzá a szakítósdinak.

Azzal a bizonyos ismerőssel forr köztünk a levegő, és beszélgetéseink alapján mindenben kompatibilisek lennénk. De nem tudom, vajon miatta erősködöm most ennyire a szakítás mellett, és csak egy fellángolás, vagy egyszerűen ő adta meg a kezdő lökést.

Van értelme feladnom a régi (nem jó) kapcsolatomat? Nem akarok egyik pasitól a másikhoz szállni, és azzal a másikkal sem történt semmi, egyszerűen eljátszottam a gondolattal, hogy lehetne az én életem ennél jobb is. Önző vagyok? Túl fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy egy életre leláncoljam magam egy nem jó szituációba.

Kicsit értelmetlenre sikerült, látom, de remélem a lényeg érthető.

Mindenki válaszát köszönöm.

22/L


2010. máj. 31. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló volt, 3,5 év után mondtuk ki h már nem működik... szex jó volt csak ritka, és én sem kezdeményeztem már! De azóta jobb egyedül és az exemmel is barátok maradtunk! Üljetek le és beszéljétek meg a dolgot... Ja és ne repülj egyből egy másik pasihoz, adj egy kis időt magadnak, én is azt hittem rossz lesz egyedül de nem:) Legalábbis még nem:)
2010. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza az egész kérdésedet, mintha egy ismeretlen írta volna. Te mit tanácsolnál neki? :)


Azt hiszem egyértelmű, hogy szakítanod kell a barátoddal, nem csupán az ismerősöd, hanem saját magad miatt is.

2010. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha szakítanál... :S Aztán hagyd, hogy leülepedjenek a dolgok. Ez sose könnyű, de így lenne a legjobb.
2010. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, szóval nem kell még lekötnöd magad egyáltalán sőt később sem. Ha úgy érzed, hogy számodra unalmas lett ez a kapcsolat és nincs kedved hozzá, a szex sem, nem tudok már normálisan beszélgetni sem akkor hagyd ott.


Amúgy amit leírtál abból az jön le már "csak úgy éltek egymás mellett". Ennek nincs túl szép jövője. Üljetek le mond el neki mik a problémáid ezzel a kapcsolattal és hogy te már nem érzed jól magad már kihült részedröl ez a kapcsolat és lehet hogy 2 év de abbahagynád , és új életet kezdenél.


Ha a másik pasival meg megismered és 1-2 hónap után kiderül, hogy nem jön össze , akkro nem jön össze és??? de legalább felszabadult leszel, szabad és azt teszel amit csak akarsz nem fogsz függeni egy pasitol sem. Sőt egy új kapcsolat sok újat és jót is hozhat magával.

2010. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolom, hogy próbáljatok meg leülni és nyugodtan átbeszélni a problémát, a kapcsolatotokat. hogy hol romlott meg, hogy a baj, miért változott meg minden. és ha megtudjátok beszélni, akarjátok folytatni, akkor jobbá lehet tenni. de ha már nem szereted igazán, másra vágysz, ő is, akkor nincs értelme. még fiatal vagy. nálam is volt egyébként ilyen. csak az másfél évig tartott. utána kiszerettem belőle, megbeszéltük és szakítottunk. csak én beleestem abba a hibába, amibe lehet, hogy te is, hogy közben udvarolt egy másik pasi és ahogy szakítottunk, már másnap randiztunk ezzel a pasival, végül 4 évig együtt voltunk. de rájöttem, hogy még buliznom, élnem kellett volna. most 28 vagyok, élem az életem, jelentkező lenne, de most még lazulok, bulizok, oda megyek ahova akarok, azt teszek, amit akarok. saját magam ura vagyok, nem szól senki bele az életembe. most így jó. tudom, hogy már a családalapításra kellene gondolni, de úgy érzem, annak is hamarosan eljön az ideje. de nálad? még nagyon fiatal vagy egy ilyen komoly kapcsolathoz, amiben nem érzed jól magad.
2010. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali!

Mire jutottatok? Csak azért kérdem mert hasonló helyzetben vagyok én is.

2010. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szakítottunk.
2010. jún. 3. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!