Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevallottam a lánynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam a lánynak, hogy szeretem, és nem akarok barátkozni. Ő ennek ellenére találkozik velem. Miért?

Figyelt kérdés

Megmondtam neki, hogy nekem ez így nem megy, és nem is akarok vele barátkozni.


Ő meg persze - legalábbis ahogy állította - barátként viselkedik velem.


Szóval e vallomásom után miért akar velem találkozni, mikor tudja, hogy én nem tartom annak?


Reménykedik, hogy majd elmúlik nálam, és haverok lehetünk, vagy mert szimplán kedvel és hiányzom neki ennek ellenére is?


(És lehet ebből még szerelem az ő részéről is?)


2010. máj. 30. 20:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én megszakítanám a kapcsolatot a helyedben. Jelentkezzen, ha ő is többet akar.
2010. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

A legroszabb az ilyen fajta lány!Nem tudja mit akar , közben te meg bele vagy zúgva.Néha talán dobál neked morzsákat , de jóllakni nemfogsz , csak teljesen felőröl téged az egész. És talán nemis rossz szándékból teszi , csak azért , mert éretlen

F/17

2010. jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Egyre inkább bennem van az, hogy elé állok, és megmondom neki, hogy döntse el mit akar.


De valóban olyan jó ötlet ez?

Nem elveszíteni akarom, csakhogy tisztán lássunk mindketten.

2010. jún. 2. 09:42
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem elég érthető választ kaptál tőle.
2010. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
na végül is mi lett? Összejöttetek vagy barátok maradtatok?
2012. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!