Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevallottam a lánynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam a lánynak, hogy szeretem, és nem akarok barátkozni. Ő ennek ellenére találkozik velem. Miért?

Figyelt kérdés

Megmondtam neki, hogy nekem ez így nem megy, és nem is akarok vele barátkozni.


Ő meg persze - legalábbis ahogy állította - barátként viselkedik velem.


Szóval e vallomásom után miért akar velem találkozni, mikor tudja, hogy én nem tartom annak?


Reménykedik, hogy majd elmúlik nálam, és haverok lehetünk, vagy mert szimplán kedvel és hiányzom neki ennek ellenére is?


(És lehet ebből még szerelem az ő részéről is?)


2010. máj. 30. 20:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Csak annyit tennék hozzá, és ezzel más is egyet ért, hogyha pl. belém zúgott volna egy csaj, akivel jóban vagyok, de én nem szeretem, tuti nem akarnék vele találkozni...mivel kínos lenne mindkettőnknek és kellemetlen...


Ő meg akar találkozni és keres is. De hogy miért...fogalmam sincs

2010. jún. 1. 18:52
 12/25 anonim válasza:
Szerintem csak fél hogy elveszíthet téged mint barátot ha össze jöttök...és is ugyan így jártam(mármint nekem is szerelmet vallott a legjobb barátom) és a mai napig bánom h egyből nem-et mondtam és nem volt lehetőségem átgondolni....szerintem ha adsz neki egy kis időt minden rendbe jön (:
2010. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

én hasonló helyzetben vagyok lány részéről... tudom, hogy többet akar, de én nekem egyszerűen csak egy barát... viszont barátok közül a legjobb... nem bírom őt elveszteni : (. és mikor hagyja, hogy amiatti szomorúságomban, hogy szemét vagyok vele, az ő vállán sírjam ki magamat... legszívesebben lelőném magamat. de előbb lőném le magam, mint hogy elszakadjak tőle... : (

tehát a másik oldalról is nagyon szar érzés az ilyen helyzet...

2010. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

ebből nem lesz szerelem.

talán valamikor sex mámorosan.

de az sem rossz.

2010. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

szóval neki is szar és nehéz...


mondjuk mi csak 2 hónapja ismerjük egymást, és nem vagyunk barátok. Csak ő barátkozni akar....tehát úgy áll hozzá a dolgokhoz, hogy barátságot szeretne tőlem...bár azok még nem vagyunk....


van aki szerint csak a hiúsága miatt lóg velem, meg jó neki, hogy valaki körülrajongja...

2010. jún. 1. 19:19
 16/25 anonim ***** válasza:
lehet segítséget kér burkoltan hogy elfeledhesse a másikat..
2010. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Akkor ti a helyemben rákérdeznétek, hogy mégis mi ez, még akkor is ha nem tetszene a válasz?


Igazából élek a választól, félek ha ezt megbeszéljük, és a szemébe nézek, és azt mondom, hogy "figyelj, soha nem fogok rád barátként tekinteni" - szal ezesetben soha nem fogok róla hallani...

2010. jún. 1. 19:44
 18/25 skelton ***** válasza:
egyszer élünk barátom kérdezd meg
2010. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Akkor még az a mentsége sem lehet, hogy jaj de fájna a legjobb barátját elveszíteni.
2010. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Mennyire jó ötlet megkérdezni azt, hogy azért kellettem-e neki erre a rövid időszakra (2 hónapja ismerjük egymást), mert jó érzés volt neki, hogy valaki legyeskedik körülötte?


Mert megfordult a fejemben, hogyha nem is direkt, de hülyét csinált belőlem azzal, hogy húzta az agyam, mert jól esett neki...

2010. jún. 1. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!