Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevallottam a lánynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam a lánynak, hogy szeretem, és nem akarok barátkozni. Ő ennek ellenére találkozik velem. Miért?

Figyelt kérdés

Megmondtam neki, hogy nekem ez így nem megy, és nem is akarok vele barátkozni.


Ő meg persze - legalábbis ahogy állította - barátként viselkedik velem.


Szóval e vallomásom után miért akar velem találkozni, mikor tudja, hogy én nem tartom annak?


Reménykedik, hogy majd elmúlik nálam, és haverok lehetünk, vagy mert szimplán kedvel és hiányzom neki ennek ellenére is?


(És lehet ebből még szerelem az ő részéről is?)


2010. máj. 30. 20:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem véletlen akar találkozni, lehet ez egy pratika nála, mert kiváncsi. Szerintem találkozzatok,majd alakul. Ha 1-2 hónapon belül se lesz semmi, akkor tényleg csak barátkozni akar.
2010. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha közölted a játékszabályokat, és ő benne van, akkor az azt jelenti, hogy szerintem talán akar valamit, de kérdezd meg tőle :)
2010. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hát, elég kétértelmű a csaj:S - Azt mondta, ő barátkozni akar. Még SMS-t is küldött, hogy ez az egész neki mennyire szar, mert fájdalmat okoz nekem...


Áhh nemtom...


Én fordított helyzetben biztos nem akarnék találkozni valakivel, aki másként tekint rám...hacsak nagyon de nagyon kedvelem az illetőt...


Ő kedvel, és hiányzom is neki, ezt ő mondta, de nem tudom milyen szerepkörben gondol rám....

2010. máj. 30. 20:48
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha én ezt csinálnám, húzni akarnám a srácot, és tetszelegni az imádott szerepében, anélkül, hogy bármit adnék cserébe.
2010. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Igazából van most neki barátja, és elég szarul vannak. Persze megfordult a fejemben, hogy ezért nem tud egyértelmű lenni, hiszen biztosat bizonytalanra...


De mondta, hogyha nem lenne a srác, minden más lenne...

2010. máj. 30. 21:25
 6/25 anonim ***** válasza:
Szóval többet ér neki egy rossz kapcsolat. Így már egészen más...
2010. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Szal ezért érdekes. Én elmondtam neki, hogy barátkozni semmiképp. Neki pasija van, szarul vannak.


A csaj mindezek ellenére találkozni szeretne velem. Tehát nem lök el, és nem szakít meg velem minden kapcsolatot.


Miért? Mert bír? Mert kedvel szimplán ezért? Abban reménykedik, hogy talán elmúlik bennem ez az egész, és jóban lehetünk? vagy más miatt?

2010. máj. 30. 21:32
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret, szakítsd meg te a kapcsolatot.
2010. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Hagyd az ilyet a francba, o sem tudja mit akar,ebbol jo nem sulhet ki, tapasztalatbol ,mondom.

20f

2010. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani,de én is voltam hasonló helyzetben,és sajna,nagyon kikészített a lány,úgy éreztem mintha egy részemet szakította volna ki,de egy idő után sikerült túltenni magamat és rám talált talán életem szerelme.:) 19/f
2010. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!