Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik olyan típusúak, mint én,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik olyan típusúak, mint én, hogyan rendezik le ezt magukban?

Figyelt kérdés

Elég féltékeny típus vagyok.Nem az,aki kimutatja,hanem az,aki magában robban fel.

A barátommal már több,mint egy éve járunk,nagyon szeretjük egymást.A probléma ott van,hogy én 18 éves vagyok,Ő pedig 15 éves,és mindig attól rettegek,hogy mikor mondja azt,hogy neki "még élnie kell",vagy mikor kattan rá egy hülye kis 12 éves r*banc.Idáig soha semmi olyat nem tett,ami miatt nem bíznék meg benne,de mégis bennem vannak ezek a kételyek,pedig tudom,hogy mindent megtenne értem,érettebb fejjel gondokolkozik,mint a korabeliek(nem véletlenül vagyunk együtt már ilyen hosszú ideje).

Ti ezt az érzést hogy tudtátok/tudjátok kontrollálni magatokban?


Köszi az ÉRTELMES válaszokat!

L/18


2010. máj. 30. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

uccsó: te se nagyon érted a kérdést.

Annyit csinálhatzs, hogy ne engeddd, hogy a féltékenységed töltse ki az időt, amíg vele vagy (és utána sem!) és Bízz Benne!

2010. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

18/L-nek:valóban,hozzám képest "kisfiú" még,de nem tudom,hogy Te tapasztaltad-e már azt az érzést,mikor olyan szerelmes vagy,hogy semmi sem számít?Mert én így vagyok ezzel már több,mint egy éve.:)

2010. jún. 1. 22:28
 13/14 anonim ***** válasza:

Miből is adódhat ez a félelem az elvesztéstől, a féltékenység?

Elsősorban a korkülönbségből. Egyelőre nem tudsz érett fiú/férfiként nézni a párodra és emiatt valószínűnek tartod, hogy elveszted. Az is eszedbe juthat, hogy a baráti társaságában találkozhat olyan vele egykorú lánnyal, aki jobban felkelti a figyelmét, mint Te.


Másrészt nem igazán bízol magadban. Fontos lenne, hogy egy kicsit megerősödj és tudd tisztelni magadat. Ha megerősödik az önbizalmad, akkor nem fogsz félni attól, hogy elhagy a párod. Veled van, mert szeret Téged és fel tud Rád nézni. Tudatosítsd ezt! Ha pedig egyszer szakítana Veled egy másik lányért, már nem az a fiú lenne, akibe beleszerettél.


Egyszerűen csak annyit tudok javasolni, hogy bízz benne. Ez legyen a kapcsolatotok alapja. Ha valami zavar, akkor arról beszéljetek, hogy a félelmeid eloszoljanak.

Gyakori az, hogy a féltékenység eredményezi a kapcsolat végét. Figyelj arra, hogy ez Nálatok ne forduljon elő! Ne tartsd őt rövid pórazon, hiszen ebben a korban ez tud a legzavaróbb lenni.

2010. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2010. jún. 2. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!