Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik olyan típusúak, mint én,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik olyan típusúak, mint én, hogyan rendezik le ezt magukban?

Figyelt kérdés

Elég féltékeny típus vagyok.Nem az,aki kimutatja,hanem az,aki magában robban fel.

A barátommal már több,mint egy éve járunk,nagyon szeretjük egymást.A probléma ott van,hogy én 18 éves vagyok,Ő pedig 15 éves,és mindig attól rettegek,hogy mikor mondja azt,hogy neki "még élnie kell",vagy mikor kattan rá egy hülye kis 12 éves r*banc.Idáig soha semmi olyat nem tett,ami miatt nem bíznék meg benne,de mégis bennem vannak ezek a kételyek,pedig tudom,hogy mindent megtenne értem,érettebb fejjel gondokolkozik,mint a korabeliek(nem véletlenül vagyunk együtt már ilyen hosszú ideje).

Ti ezt az érzést hogy tudtátok/tudjátok kontrollálni magatokban?


Köszi az ÉRTELMES válaszokat!

L/18


2010. máj. 30. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
idősebb pasi kell neked!
2010. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet,de Őt szeretem.
2010. máj. 30. 19:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondhatni ilyen vagyok. Én 23 éves vagyok és a barátnőm 26. Olyannyira jól megvagyunk hogy attól fosok, egy nap vége szakad. És akkor mi lesz mert igen magasra rakta nálam a lécet. Nos én próbálom úgy felfogni, hogy amíg tart addig olyan legyen mint egy álom, és ha végére érne... nos elmondhatom hogy ezt is megéltem. Fő a bizalom! Sajnos a ti esetetekbe a korotok lehet a gyengétek. Nagyon kevés pár marad meg egymás mellett ilyen fiatalon. Azt tudom tanácsolni, hogy bízz meg benne, de egy lépést mindig tarts meg hogy ha esel akkor legalább ne pofára.
2010. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Próbálkozom,de nem megy.Köszi a választ!:)
2010. máj. 30. 19:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység benned fog maradni.

Tudom nem akarod ezt hallani, de próbálj megnyugodni, mivel alapvetően tehetetlen vagy. Ha megakar csalni, akkor meg is fog.


Bízz benne, hogy nem fog megcsalni. Ha mégis megteszi, vagy továbbáll, akkor nem érdemli, meg, hogy vele legyél.

2010. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Bocsánat hogy ezt mondom de a természeteddel van a probléma nem a korotokkal mint azt mások gondolják. A szerelem nincs korhoz kötve, ha idősebb barátod lenne, vagy akármilyen arra is ugyanilyen féltékeny lennél, a természetednél fogva.

ezen próbálj változtatni és ne gondolj arra, hogy milesz ha szakít vagy megcsal, arra gondolj, ha nem szeretne nem lenne veled. F/18

2010. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. máj. 30. 20:01
 8/14 anonim ***** válasza:
de ha szeret, akkor csak te kellesz neki, és más nem! ne túráztasd magad feleslegesen, mert a végén még rosszul sül el...
2010. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
amitől félünk nagyon,álltalában beteljesül.szóval szerintem felejtsd el és ne féltékenykedj,mert még a végén tényleg megtörténik a baj ...
2010. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kereshetnél egy idősebbet, akinél ennyire nem áll fenn a veszély rá. Egy 15 éves persze, hogy még élni akar. Nem is értem, hogy tudtál kikezdeni egy kisfiúval. :S

18/L

2010. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!