Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám tiltja, hogy találkozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám tiltja, hogy találkozzak a szerelmemmel. Mindig az azt mondja, hogy még túl fiatal vagyok ehhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 18:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
"nem biztos, hogy te is az légy" :P akarom mondani, nem biztos, hogy neked is annak kell lenned xD
2010. máj. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
sz@rd le anyád, és menj el. mássz ki az ablakon, vagy akármi.
2010. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Élvezd ki a gyerekkorod".. Valószínűleg ha gyerek lennél, nem lennél ennyire szerelmes, pláne barátnőd nem lenne. Tehát már nem gyerek vagy, hanem tini. Én a helyedben ezt mondanám a szülőknek, de valószínűleg – mivel ilyenek a szüleid – ez nem jó ötlet, mert csak azt az értelmetlen, ingerült választ kapnád, hogy ne szemtelenkedj fiam.

Talán meg lehetne fogalmazni másképp.. ha megmondanád nekik, hogy ha a te döntésed lenne, hogy gyerek legyél-e, hogy beleszeress-e valakibe, vagy nem, akkor szót fogadnál. (Akkor se lenne muszáj, de ezt hanyagoljuk.) Ez már talán nem "szemtelen".. Nem tudom.

Ha ez esetleg véghezvihető, és még elfogadhatóan is reagálnak, az is nagyon jó, ha bemutatod nekik a lányt. Onnantól már nem egy számukra ismeretlennel töltené az idejét a kicsi fiuk.

Persze az is lehet, hogy még tisztában is vannak vele, hogy ez normális, de önző módon görcsösen akarják, hogy gyerek maradj, mert az nekik jobb. Ha ez a helyzet áll fenn, nehezebb a dolgod..

Sok sikert!

2010. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!