Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi változhatott meg benne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Mi változhatott meg benne, hogy így viselkedek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon szimpatikus és eddig valóban szuperek voltak a beszélgetéseink. Elmondása szerint engem is nagyon megkedvelt. De volt egy veszekedésünk azóta meg én is olyan letámadós lettem vele szemben, és mondta is, hogy nem tudja vajon melyik az igazi énem mert az utóbbi nem tetszik neki. Ezáltal a beszélgetések is valahogy ellaposodtak. Mit csináljak, hogy ez megint a régi kerékvágásba menjen?
2010. máj. 29. 18:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Bennem és nem benne azt elírtam véletlenül.
2010. máj. 29. 18:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat ne szolj be neki minden f.szsagert :D


19/F

2010. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel, de amúgy egy találkozó is jó lehet ahol mondjuk elbűvölöd! és ha tényleg tetszik a srác minek leszel rá ideges... biztos h ő kell, ha már az elején ilyen az egész?
2010. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!