Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változhatott meg ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változhatott meg ennyire?

Figyelt kérdés
Közel 1 évig jártunk a sráccal, már lassan 2éve, hogy szétmentünk. Nagy szerelem volt a miénk, de elég pusztító is, mert ő folyton féltékeny volt mindenre és mindenkire ok nélkül, nem engedett el egyedül sehová, korlátozott, borzasztó makacs volt és önfejű. De nagyon szeretett engem és én is őt, megtanultam kezelni a nehéz természetét, de sokat szenvedtem és sírtam is mellette, ezért vége lett. Most véletlenül összefutottunk a villamoson, és beszélgettünk pár percet, hogy kivel mi újság. Mesélte, hogy van egy friss kapcsolata, amiben nagyon boldog. Nekem is voltak kapcsolataim azóta, de per pill szingli vagyok. Tényleg olyan boldognak tűnt, ezért kicsit utána érdeklődtem egy közös ismerősünknél, hogy kivel van együtt. Egy nála 5évvel fiatalabb lányról van szó, ismerősünk szerint tényleg kedves, aranyos, normális csaj, és az elmondás alapján a volt barátom vele teljesen máshogy viselkedik. A sok jó mellett, ahogy velem is viselkedett, őt elengedi bárhová a barátaival, jóval kompromisszumképesebb, nem féltékenykedik. És ez most hülye mód rosszul esik, hogy velem miért nem tudott anno ilyen lenni? Akkor mondhattam neki bármit, nem engedett, ezzel a lánnyal meg kezesbárány. Miért? Mitől lehet? Benőtt volna a fejelágya? Hiába szakítottunk régen, fáj látni, hogyha ez előbb megtörténik vele, akkor talán még együtt lennénk... Mit kezdjek ezzel az érzéssel?:( vagy vele azért tud ilyen lenni, mert ő lehet neki az 'igazi', nem én voltam, és velem sosem lehetett volna ilyen? 24/L
2011. okt. 27. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem változott meg, csak az a lány jobban tudja őt kezelni, mint te.
2011. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkivel úgy viselkednek, ahogy az illető hagyja magát. Ez tapasztalat. Lehet, hogy ez a csaj sokkal "tökösebb".
2011. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az exem detto ugyan ez.Tudod miért?Mert te jobb vagy mint a másik,a másikat nem kell félteni stb...Vagy is nálam ugyan ez van, a mostania olyan bün ronda hogy az hihetetlen és még is megbecsüli értékeli a semmit....Na mind1 ez van legyenek boldogok.
2011. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a mondat érdekes.


A sok jó mellett, ahogy velem is viselkedett, őt elengedi bárhová a barátaival,


Talán a csaj nem kér engedélyt hanem egyszerüen elmegy és kész,felnőtt nem kell engedélyt kérnie.

2011. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha-ha, méghogy a másikat nem kell félteni...
2011. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

09:03-as

Kicsit sem érezni, hogy a féltékenység beszél belőled...


Kedves kérdező! Egyértelmű, hogy ez a csaj nem hagyja magát alárendelni a pasijának. Legalább most már te is tanultál az esetből, így legközelebb másként viselkedsz majd.

2011. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a mostani barátnőjében lehet hogy jobban bízik min anno benned!!!Ne foglakozzál már azzal ami régen volt!!
2011. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy jobban bánik vele a csaj, mint te tetted annak idején. vagy mély nyomot hagyott benne a kapcsolatotok, és tanult a hibáiból.

Bár szerintem az első reálisabb, az ember nem nagyon szokott változni, bárki bármit is mond.

2011. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!