Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már rátok ilyen hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rátok ilyen hatással egy pasi?

Figyelt kérdés
6 napja ismertem meg egy srácot és olyan szinten felkavart, hogy 5 napja szinte egy falat sem megy le a torkomon. Tegnap is erőltetve tudtam mgenni 5 szem epret. Na már most én még nem láttam a fiút, csak msn-en, skypeon beszélgettünk. Még sosem láttam hozzá hasonló stílussal megáldott pasit, nagyon lenyűgözött. Olyan mintha szerelmes lennék, de nem lehetek hiszem még egy hete sem ismerem és nem is láttam még. Mégis miatta nem bírok enni, folyton görcsbe rándul a gyomrom ha rá gondolok és a szívem is hevesebben dobog. Valakiben kialakult már ilyesmi ilyen rövid idő alatt?
2010. máj. 29. 16:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát én már sok nőnél elértem ezt,de erre a kérdésre nem tudok értelmes választ adni.

23/ff

2010. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólóhoz: Ez nem beteges dolog és nem fogyókúra te hülye..:DDDDD

Csak ha valaki elrabolja egy lány szívét, akkor egyszerűen csak rá gondol, és akkor görcsbe rándul a gyomra. Én is éreztem már így, és olyankor nem tudunk enni, mert elmegy az étvágyunk na XD görcsös gyomorral nem lehet enni...

2010. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
olvasd el még egyszer és akkor lehet nem írsz hülyeségeket.és légyszíves ne nézz hülyének,mert évek óta a hülyékből élek....
2010. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Milyen a stílusa, vagy mi fogott meg annyira benne?
2010. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha ezt ellehetne mondani valószínűleg nem is lenne olyan hatalmas a varázs.
2010. jún. 25. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!