Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már rátok ilyen hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rátok ilyen hatással egy pasi?

Figyelt kérdés
6 napja ismertem meg egy srácot és olyan szinten felkavart, hogy 5 napja szinte egy falat sem megy le a torkomon. Tegnap is erőltetve tudtam mgenni 5 szem epret. Na már most én még nem láttam a fiút, csak msn-en, skypeon beszélgettünk. Még sosem láttam hozzá hasonló stílussal megáldott pasit, nagyon lenyűgözött. Olyan mintha szerelmes lennék, de nem lehetek hiszem még egy hete sem ismerem és nem is láttam még. Mégis miatta nem bírok enni, folyton görcsbe rándul a gyomrom ha rá gondolok és a szívem is hevesebben dobog. Valakiben kialakult már ilyesmi ilyen rövid idő alatt?
2010. máj. 29. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
,,De nem lehetek mert még csak 1 hete ismerem" szerelem első látásra...nah...rémlik valami???
2010. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nekem is így volt:)

két hétig nem tudtam enni:)

azóta is együtt vagyunk:) (y)

2010. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem kellett hozzá 1 kis idő, de én mindig így vagyok, mikor találkozok a bnőmmel :( És nem tudok mit tenni, nem tudok egyszerűen enni.
2010. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,aztán jártunk egy hónapig,nekem túl sok volt,neki meg én túl kevés,és kidobott..Még most is szeretem,ő meg nem,de nem dob el magától teljesen,mert élvezi ha megyek utána..
2010. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
igen most is ez van, van egy srác, MSN-en beszélgetek vele úgy 2 hete ismerem. Eleinte alig ettem csak ő járt a fejemben, most már eszek rendese, de teljesen rosszul vagyok ha egy napig nem beszélünk :) Tényleg olyan érzés mintha szerelmes lennék, de elég korai lenne :)
2010. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem volt még rám ilyen hatással egy pasi.

19/f

2010. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

volt...


párszáz km-re levő pasi,chates ismerkedés,msn előtt ültünk napi 18-20 órát is (én egyetemista,ő betegszabin,igy megtehettük)...ittuk egymás szavait...aztán valóság,vizsgaidőszak,melo neki,meg egy előbukkanő exbarátnő,és a legelső találkánkat is lefujta...

2010. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem is mostanában volt ilyen. egyszerűen egyfolytában rágondoltam, és egyáltalán nem voltam éhes. csak a pasira voltam éhes. nekem összejött, egyfolytában arra gondoltam hogy csókolozni fogunk és megcsókolt!
2010. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én is arra gondoltam h csókolózni fogunk és 2-3 hónap után dobott..nem jött össze...éhes én sem voltam de ha nem ettem volna szüleim nyakamra szállnak szval jobbhíján ettem...
2010. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"5 napja szinte egy falat sem megy le a torkomon"


Könyörgöm! Valaki mondja el, hogy ilyenkor a nők, miért nem tudnak enni? Egyszerűen, mint aki fogyókúrázik vagy én nem tudom. Miért nem tudtok ilyenkor enni? Ez valami beteges dolog? Nem tudok másra gondolni.

Mi köze az érzelmeknek ahhoz, hogy eszel-e valamit? Semmi.

2010. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!