Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, rátok milyen hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, rátok milyen hatással van egy gitározó pasi?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön? Mit éreztek olyankor? Szívesen kezdeményeztek gitáros srácoknál?
2010. jún. 24. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Már miért jönne be nagyon? Ugyan már. A gitár csak egy tárgy. Még ha gitározik, és jól is csinálja, az sem jelent semmit, ha amúgy nem tetszik a srác. Biztos nem azt fogom nézni, hanem a pasi külsejét, belsejét:D Ilyen alapon azt is kérdezhetnéd, hogy bejön-e egy mercis pasi. Nem, ha ő maga nem jön be, akkor csak mert gitáros, még nem fogok ráhajtani -.-"
2010. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
háát ha egy helyes pasi gitározik vagy zongoráázik(L) nagyoon sexii imádom az olyan pasikattt. persze ha nem feltétlen helyes és csak gitározik nekem akkoris tud tecceni ..ezazékis nyomiságoom:D elgyengülök tőlük. Mondjuk a deszkás ,és a görkoris passikal is igyvagyok. nahcsook L/18
2010. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező:).akár énis feltehettem volna ezt a kérdést.de nem tettem, mert tudom a választ.valakinek bejön, valakinek nem.bár a csajok nagy részének inkább be szokott jönni. meg egyébként is gitározni nagyon jó:D
2010. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha egyébként nem tetszik és nem érdekel,akkor aztán teljesen mindegy,milyen hangszeren játszik...Nem attól fog jobban tetszeni!
2010. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
imádom,hogyha egy pasi gitározik :D
2010. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én inkább az énekes pasikat szeretem. Persze ha gitározik egy srác az sem igazán hátrány.

=)15/L

2010. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, el tudok olvadni tőlük, főleg ha igazán érzéssel csinálják. Persze az előttem szólóknak is igazuk van, hogy csak a gitározás kevés, ha amúgy nem jön be a srác. 22/L
2010. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

gitáros pasi?HOOOL?:p

jöhet.

nagyon bejön igen:D

persze azért nem mindegy h hogy néz ki:)

2010. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
az ilyeneket akik a nőkért gitároznak ki bírnám belezni.
2010. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

akikkel eddig találkoztam és gitároztak, azok elég ápolatlan (hosszú koszos köröm, amivel penget), vagy semmilyenek voltak

sokan azért vesznek magukhoz egy tárgyat, mert önmagukban nem sokat érnek, a gitár, a BMW kulcs, söröskorsó

2010. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!