Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom teljesen az ellentétem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen az ellentétemet tartja szépnek. Belém szerethet valaha? Elfogadja a testem valaha?

Figyelt kérdés
Már együtt vagyunk egy jó ideje. Volt már hogy előtte bókoltak nekem, és kijelentette, hogy nem is érti mi szépet láthatnak bennem. Imádja a vékony lányokat, megvan értük őrülve. Én husissabb vagyok, de nem vészesen. Amikor megkérdeztem hány vékony barátnője volt, azt mondta, hogy nem annyi amennyit szeretett volna. Ez nagyon rosszul esett, hiszen én minden vagyok csak vékony nem. Az utcán az összes szép vékony lányokat megnézi. Ugyanúgy néznek ki, mindegyik. Állandóan a nőket nézegeti. Mindenkit megdícsér, csak engem nem. Az egyik haverbarátnőjét, hogy milyen jó a segge. Az egyik ismerősünket, hogy szép. Nekem sosem mondta, ezt azzal indokolta hogy hazudni nem akar. Megdícséri a hajam és a szemem, ami igazából majdnem ugyanolyan mint ami az exének volt, akibe anno fülig szerelmes volt. Belém persze nem az.. Ezt azzal indokolja, hogy nála ez nem megy olyan gyorsan, meg a külső nem fontos.. Akárhányszor levetkőzök előtte, megkapom, hogy mekkora seggem van, meg combom. (Ő a kis feneket meg a kis combokat szereti.) A nevem sem tetszik neki, nem is hív rajta soha. Utalt rá, hogy nem szép. Mindig azzal poénkodik, hogy a combom jó sonka lenne, meg húsvétkor levághatnánk annak. Ezek következtében az önértékelésem majdnem egyenlő a 0-val. Az ágyban sem tudom elengedni magam, mert tudom, hogy nem tetszem neki. Sosem mondta, hogy szeretne/szerelmes lenne belém. De mondja, hogy fontos vagyok neki. Az ágyban egyébként borzasztóan önző. Minden úgy van ahogy ő akarja, csak neki legyen jó, akkoris ha ez nekem fáj, vagy egyáltalán nem élvezetes. Ha lát egy pattanását az arcomon vagy bármi hibát, egyből szóvá teszi. Viszont önmagát folyton dicséri, mindig mondja, hogy ő "kur.v@ jó fa..szi".. Azt mondja nem vagyok csinos, de legalább aranyos. Másoktól egyébként kapok gyakran bókokat. Eddig még nem csalt meg, de szerintem az első adandó alkalommal megtenné. Elég szarul vagyok ettől a kapcsolattól. De szeretem.

2017. aug. 27. 12:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Megérdemled. Edd meg, amit főztél!
2017. aug. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szereted? Mi a szart szeretsz rajta, áruld már el...

És akkor mi van, ha szereted? Ba$zd ki, azt majd elmúlik.

Én ba$ztam már ki úgy pasit, hogy szerettem... Talán kettőt is. És túléltem. Neked is menni fog. Sok sikert...

2017. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!